user
Bazı erkekler neden bekar kalmayı tercih ediyorlar?

Sıradaki içerik:

Bazı erkekler neden bekar kalmayı tercih ediyorlar?

Size iyi gelecek bir partneri nasıl bulabilirsiniz?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

size iyi gelecek bir partneri nasil bulabilirsiniz

Lotoyu kazanmanızı sağlayacak bir algoritma bilseydiniz bunu kullanmak istemez miydiniz? Böyle bir sistem maalesef finansal amaçlar için mevcut değil ancak romantik ilişkilerdeki başarınızı arttırmanızı sağlayabilecek yöntemler mevcut. Partnerinizde arayabileceğiniz bazı özellikler, uzun vadeli ve mutlu bir ilişkiyi beslemenize yardımcı olacaktır. Dolayısıyla sağlıklı ilişkilere uygun adaylarda bulunan bazı özelliklere göz atmakta fayda var.

Size iyi gelebilecek bir partnerde nelere dikkat etmelisiniz?

Aşağıdaki kriterlerin hepsinin tamamının bir bireyde olması oldukça zor olduğundan mükemmeli arayamayacağınızı unutmayın. Bu, sadece bir rehber niteliğinde. Peki, ideal partner nasıl olmalı?

Güvenle bağlanan ve olgun

Bu insanlar kendileriyle ve çevreleriyle barışık oldukları için duygusal olarak yakın olabiliyorlar, aynı zamanda kendilerinin ve partnerlerinin ayrı ve kişisel ilgilere sahip olmalarını istiyorlar. Aynı zamanda kendileri üzerine düşünebiliyor ve yaşamlarını açık, öngörülü ve duygusal olarak bağlı şekilde yaşıyorlar. Böylece sınırlarını da fark edebiliyorlar ve savunmacı moda geçmeden hatalarını itiraf edebiliyorlar. Bu esnada kendilerine dair pozitif algıları da bozulmuyor. Başkalarının da kusurları olabileceğini anlıyorlar ve bu nedenle bağışlayıcılıkları yüksek.

Etkili iletişimci

size iyi gelebilecek bir partnerde nelere dikkat etmelisiniz

Dinleme ve paylaşmada iyi olan partnerler, yakın ilişkilerin beslenmesine ve sürdürülmesine yardımcı oluyorlar. Anlaşmazlıkları çözme konusunda çok iyiler. Bu konuda güçlü olmalarının sebeplerinden birisi duygularını tanımlama ve kontrol altına alma konusunda yetenekli olmaları. Bir başkasının kaçınılmaz şekilde ortaya çıkan zorluklarını benimsemek ve onları aşmasına yardımcı olmak, duygusal olarak yakın ilişkinin kurulmasını kolaylaştırıyor.

Takdir edici

Sadece aşık olmak yetmez. İlişkiler iki taraflı oldukları için mutluluk uzun vadeli temel anahtarı onun size saygı ve değer vermesidir ve bunu ifade etmek için çaba göstermesidir. Partneriniz sizi tanımak için ilgi göstermeli. İlk başlarda öğrenme süreci zor olsa da sizi daha iyi tanıma süreci asla bir düzlüğe gelmemeli. Ayrıca destek ve cesaretlendirme ile en yüksek potansiyelinize erişebilir ve mutluluğu elde edebilirsiniz.

Uyumlu

Birlikte keyifli zaman geçirmek önemlidir. Bu temel olarak en azından bazı konularda ortak ilgilere sahip olmak demektir. Birlikte aktivitelerden keyif almak ve bu aktivitenin sadece sohbet bile olabilmesi önemlidir. Paylaşmak veya en azından birbirlerinin değerlerine saygı duymak uzun vadeli ilişki için çok önemlidir.

İlişkiye hazır

ideal partnerin ozellikleri

Partneriniz ilişkiyi öncelik haline getirmeli. Yani ona zamanını ve dikkatini ayırmalı. Bu hem fiziksel olarak aynı hem de ayrı yerlerde olduğunuzda olmalı. Ayrıca cinselliğe ve duygusal yakınlığa da yakın bir ilişkinin iki farklı yüzü olarak bakmalısınız.

Unutmayın ki mükemmel bir erkek veya kadın bulmak imkansız, hatta böyle bir insan dünyada muhtemelen bulunmuyor. Mükemmel insanın çok yakında olduğunu düşünerek devamlı arayışta olmak sonsuza kadar aramanıza sebep olabilir. Bunun yerine size iyi gelecek kişiyi bulmanız yeterli olacaktır. Bu, mutlu olmadığınız birine de katlanmanız anlamına gelmiyor, temel olarak önceliklerinizi doğru belirlemeniz gerektiğini belirtiyor.

İstediğiniz ilişkiyi kendiniz yaratın

Size iyi gelecek bir partneri bulsanız bile bu tek başına mutlu bir gelecek için yeterli olmaz. Siz de bu sürecin yaratıcılarından birisi olmalısınız. Bu nedenle sağlıklı bir ilişkiyi besleyebilecek özellikleriniz üzerine düşünün. Eğer güvensizseniz, kendinize gönderdiğiniz negatif mesajları gözden geçirin. Bunun yerine sizi iyi bir partner ve arkadaş haline getirebilecek özelliklerinize odaklanın.

Şimdi doğru kişi ile bir ilişki hayal edin ve daha güvende olduğunuzu düşünün. Bunu yaşıyormuşçasına hayal etmeye uğraşın. Bu hissin nasıl olduğunu bilmeniz, onunla karşılaştığınızda duygularınızı tanımlamanızı daha kolay hale getirecektir.

Kaynak: psychologytoday

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber