user
Göz Çevresi Kaz Ayaklarını Yok Etmek İçin Öneriler

Sıradaki içerik:

Göz Çevresi Kaz Ayaklarını Yok Etmek İçin Öneriler

Burun Estetik Ameliyatı İçin Doktorunuza Sormanız Gereken Sorular

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Göz çevremizdeki derimiz, zaman içindeki kasılıp gevşemelerden ortaya çıkan çizgileri korur. Bu çizgiler gençlik yıllarında çok belli olmasa da kullanıldıkça derinleşmekte ve belirginleşmektedir. Göz çevrenizdeki bu çizgilerin oluşmasında en büyük sebebi ise gülmektir. Gülerken kısılan gözler, bu çizgilere sebep olmaktadır. Kimse kazayağım olacak diye gülmekten kendisini alıkoymaz, bu yüzden düzenli bakımlar yaparak cildinizdeki kaz ayaklarının oluşmasını da önlemek yine sizlere kalmaktadır.
1

Kadınlar arasında en çok tercih edilen kazayağı yok etme müdahalesi botoks ile sağlanmaktadır. Bu yöntem hem pahalı hem de geçicidir. 6 ay sonra tekrar kaz ayakları ortaya çıkmaktadır çünkü botoks sıvısı vücut tarafından emilmektedir. Bunun yerine doğal yöntemler kullanarak da kaz ayaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Evinizde bulunan malzemelerle yapacağınız uygulamaların yanı sıra eczaneden almanız gereken ürünler de listemizde mevcuttur.

Kaz Ayaklarını Giderme Yolları

Kaz ayaklarından kurtulmanın yolları arasında yumurtanın önemi oldukça fazladır, yumurta beyazı sürüldüğü bölgede bir gerginlik ve sertlik hissi verir. Sarısından ayırdığınız yumurtanın beyazını göz çevrenize sürerek, gerginleşmesini ve kurumasını beklemelisiniz. Doğal olduğu için haftada belli günler uygulamakta serbestsiniz. Böylece gözenekleriniz sıkılaşırken, cildiniz de gerilecek ve kaz ayaklarının sizleri rahatsız etmesini engelleyebileceksiniz.

Eczaneden E Vitamini Takviyesi

E vitamini nemlendirici özelliğe sahip bir üründür. Kapsüller şeklinde satılan e vitaminlerinden alarak gözlerinize masaj yapabilirsiniz. Plastik kapsülleri küçük bir iğneyle delerek başlayacağınız işlemde, göz çevrenize bu ürünün içindeki vitaminle masaj yapmalısınız. Masajın ardından yarım saat dinlendirerek vitaminin tamamen emilmesini sağlayın.

11

Gözenek Sıkılaştırıcı Aloe Vera

Cildinizi yeniden şekillendiren ve nemlendiren ürünlerden birisi olan Aloe Vera, kadınlar tarafından pek çok maske içerisinde hali hazırda tüketilmektedir.

Aloe Vera’nın faydaları arasında:

 1. Cilde ihtiyaç duyduğu nemi sağlama,
 2. Gece boyunca ciltte kalarak, gözenekleri sıkılaştırma,
 3. Suyu çıkartılarak içilebilir hale gelme,
 4. Kendi özel maskelerinizi oluşturarak kullanma imkanı bulunmaktadır.

Vücudunuzun en çok hangi bölgesi terliyorsa; o bölgeye yarım limon ile hafif bir masaj yapabilirsiniz. Yapacağınız bu masaja biraz da karbonat eklerseniz; terlemeyi önlemekle kalmaz, kan dolaşımınızı da hızlandırmayı başarmış olursunuz. Yapmış olduğunuz bu limon kürlü masaj ile terleme probleminiz azalır.

Cildinize gece yatmadan önce bile sürseniz, tüm gece yüz ve göz çevrenizdeki deriyi yumuşatarak şeklinin korunmasını sağlama özelliğine sahiptir. Düzenli olarak Aloe Vera kullanımı sağlayarak, kaliteli ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber