user
90’LARDAN GÜNÜMÜZE TAŞINAN AYAKKABI TRENDLERİ

Sıradaki içerik:

90’LARDAN GÜNÜMÜZE TAŞINAN AYAKKABI TRENDLERİ

ZENDAYA’DAN TIMOTHEE CHALAMET’E DOĞUM GÜNÜ MESAJI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

zendayadan timothee chalamete dogum gunu mesaji fupek4En

9f72f9ce f20e 4ee7 804c fd45351027aa zendaya t

Salı günü, aktör Timothée Chalame’nin 27. doğum günüydü. Arkadaşı ve birebir vakitte Dune rol arkadaşı Zendaya, onun doğum gününü toplumsal medyadan kutlamak için eksiksiz bir fotoğrafa sahipti. Euphoria aktrisi, Entertainment Tonight’ın Ekim 2021’deki sinemalarını içeren kapak öyküsü için yaptıkları çekimden bir kare paylaştı. Lakin bu, çiftin resmi fotoğrafları için hazırlanırken çekilmiş bir kamera ardı manzarasıydı. Fotoğrafta, Zendaya turuncu bir Mark Fast SS/11 RTW püsküllü örgü elbiseye odaklanmış görünüyor ve Chalamet art planda gülerken görünüyor.

Zendaya, Instagram Kıssalarında arkadaşını etiketleyerek, “Bu çocuğun doğum günü kutlu olsun” yazdı.

38bb526d 9eb6 4b0b 84b2 43838c6db97f 465987cd 837a 4a40 80d6 9fe0995d6aa9

Eleştirmenlerce beğenilen iki oyuncu, Denis Villeneuve’ün önümüzdeki birkaç yıl içinde birden çok kısmı vizyona girecek olan sineması üzerinde çalışırken uygun arkadaş oldular. Sinemalar, Frank Herbert’in 1965 tarihli birebir isimli bilimkurgu romanına dayanıyor. Zendaya’nın birinci kısımdaki rolü epey küçük olsa da, kıssanın merkezi figürü haline geliyor. Her ikisi de bu yıl 12 Aralık’ta çekimleri tamamladı ve 2. Kısım Kasım 2023’te çıkacak.

Chalamet, Instagram’da kendi doğum gününü de kutladı, “27” başlığı ve kuşkucu görünen bir emoji ile çocukken Polaroid’ini paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Timothée Chalamet (@tchalamet)’in paylaştığı bir gönderi

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber