user
ASALARINIZI HAZIRLAYIN: HARRY POTTER REUNION BÖLÜMÜ GELİYOR

Sıradaki içerik:

ASALARINIZI HAZIRLAYIN: HARRY POTTER REUNION BÖLÜMÜ GELİYOR

YILDIZLARLA DOLU “DON’T LOOK UP” FİLMİNDEN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

yildizlarla dolu dont look up filminden yeni fragman yayinlandi 6DI3yaHE

fdb8cb00 e744 455d a989 85640cc4f8d4 DONTLOOKUP

2021, Netflix’in “Don’t Look Up” sineması sayesinde yıldızlarla dolu bir formda sona eriyor. “Don’t Look Up”ın yeni fragmanı, sinema ve müzik dünyasının en büyük isimlerinden kimilerinin yer aldığı, yıldızlarla dolu, dünyanın sonu güldürüsüne kısa bir bakış sunuyor.

b39af997 c1e8 4f02 91d8 14720f6c1a5c c8bbc64f 57fc 4cfb ac61 b5ae39c8ff73

Bilimkurgu draması, Oscar ödüllü “The Big Short” ve “Vice” sinemaları sayesinde son birkaç yılda itibar kazanan “Üvey Kardeşler” ve “Anchorman” sinema imalcisi Adam McKay’in son sineması. McKay’in son sineması Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’ı ülkenin siyasi ayrımını hicveden bir dünyanın sonu güldürüsü için bir ortaya getiriyor. Takımda ayrıyeten Meryl Streep, Rob Morgan, Jonah Hill, Mark Rylance, Cate Blanchett, Tyler Perry, Timothée Chalamet, Ron Perlman, Ariana Grande ve Scott Mescudi üzere değerli oyuncular yer alıyor.

36de6c79 f7c9 486d 8cde 9e4c5acc4e91 1be9e369 1e32 4852 afdd 468a1a1a9a15
“Don’t Look Up”da, halkı dev bir meteorun direkt gezegene hakikat yöneldiği konusunda uyarmak için ABD’yi dolaşmak zorunda kalan iki düşük düzeyli gökbilimci Dr. Randall Mindy ve Dr. Kate Dibiasky rolünde DiCaprio ve Lawrence rol alıyor. Bu hususta ne yapılmalı? Tam olarak emin değiliz. Liderin (Meryl Streep), talk-show sunucularının (Cate Blanchett ve Tyler Perry) ve çabucak hemen herkesin (başlangıç olarak Jonah Hill) umurunda olmaması çok berbat.

07f22e7c 27ab 46db b167 41289a2fce06 a318de7e d5bd 465a 966c 2cd8e0b20f0c
Her vakit çizelgesinde bir pop yıldızı olan Grande, sırtındaki kayan bir yıldızın dövmesi hakkında konuşmak istiyor ve Chala-bro, “Canlı TV’deki hepimizin öleceğini söyleyen o kızla” tanışmaktan heyecan duyuyor. Don’t Look Up, 10 Aralık’ta seçkin sinemalarda ve 24 Aralık’ta Netflix’te gösterime girecek.,


‘DON’T LOOK UP’ SİNEMASI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber