user
LANCOME’UN YENİ RENERGIE MARKA ELÇİSİ BURÇİN TERZİOĞLU OLDU

Sıradaki içerik:

LANCOME’UN YENİ RENERGIE MARKA ELÇİSİ BURÇİN TERZİOĞLU OLDU

YENİ YIL HEDEFLERİNİZ HAZIR MI?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

yeni yil hedefleriniz hazir mi Hw91L1tq

3987df65 ce4e 4d95 b473 74d96623fe0f IMG 9735

Heyecanla beklediğimiz yılın o ışıltılı vakti geldi. 2022 yılını acı tatlı birçok tecrübemizle geride bırakmamıza ne kaldı ki?

Yeni yıl birçok kişi için yeni başlangıçlar, fırsatlar, hayaller ve amaçlar demek. Evvelki yıl güzeliyle kötüsüyle neler yaşadıysak, yeni yılı içimizi kıpır kıpır eden umutlarla karşılıyoruz.

2023 yılına adım adım yaklaşırken herkesin kendi hayatında geriye dönüp baktığında yapmaktan hoşlanıp hoşlanmadığı, yapmayı arzuladığı ama ertelediği, gerçekleştirmediklerini hayata geçirebilmek, daha uygun bir hayat için adım atmak için hoş bir fırsat yeni yıl.

107e0f27 eb9f 41eb 9a0e 5ce7d1e2d17f ac6f5b6b 9801 482d a3db 3e733a233533Adobe istock

Şimdi Tam Sırası!

Eskiyle vedalaşıp bembeyaz bir sayfa açtığımız bu vakitte, sizlere ilham vermesi için birbirinden farklı yeni yıl gayeleri listesi oluşturduk.

– Geride bıraktığın yılı gözden geçir, sana nelerin düzgün geldiği bulmaya çalış ve yeterli gelmeyenlerden vazgeç. Değişime direnme.

– Kendini daha yakından teşhis ve geliştirmek istediğin yanlarını belirle.

– Gayelerini belirle isteklerini, dileklerini not et.

– Denetim edemediğin her şeyi özgür bırak.

– Kendini sevmeyi unutma. Kıymetini bil. Hiçbir şey senden daha değerli ve daha bedelli değil.

– Kendine vakit ayır, mola vermeyi unutma

– Hayatı ve insanları sev. Sokak hayvanlarını besle. Uygunluk yapmaktan vazgeçme.

– Teşekkür etmeyi, özür dilemeyi ve ‘iyi ki varsın’ demeyi ihmal etme. Bunlar sevgiyi, özgüveni ve yeterli niyeti geliştirir.

– Erteleme. Erteledikçe bu alışkanlık haline gelir ve yapacağınız işler arttıkça baş etmen daha sıkıntı olur.

– Tabiattan kopma Tabiat ile ilgini kopartma. Meskenden dışarı çık. Açık alanlarda yürüyüşler yap. Toprakla bağını arttır.

– Spor yapmaya vakit ayır.

– Sağlıklı bir hayat için uykuna ve yediklerine ihtimam göster.

– Fazlalıklarından arın, sadeleş! İşine yaramayan eşyalar, kanılar.. ne üzere fazlalık varsa onlarla vedalaş. Hafiflemiş hissedeceksin.

BONUS: GÜLÜMSE!

Daha fazla gülümse. Gülümsemek ile beyin memnunluk hormonu salgılar. Mutluluğun en doğal ve kolay yolu. Unutma memnunluk senin içinde.

ed526c34 bdb8 4b35 8ed6 6ad78dd91d93 68c1a414 32ca 45ea af8d 0156ea7143ffInstagram @josefinevogt

Yeni yıl kararlarına bağlı kalmak için neler yapılabilir?

Gerçekçi ol: Uygulanabilir kararlar almak başlangıç için değerlidir.

– Tez etme: Aldığın kararların hepsini tıpkı anda uygulamak zorunda değilsin. Maksatların için sırayla harekete geçmelisin. Seçtiğin amacına bir tık attığında sonrası için seni daha motive edecektir.

– Kısa vadeli ve uzun vadeli amaçları belirle: Uzun vadeli maksatlar yolda seni yorabilir. Uzun vadeli amaçlarını kısa vadelere böler adım adımilerlersen bir sonraki basamağı çıkabilmen için daha çok motive olursun. Her basamağı tamamladığında kendini küçük şeylerle ödüllendirmeyi unutma.

eee9a5c4 e68e 4cf9 944f 4bb697fd1be6 802bcc4a 3a69 413e b0d6 43fd438e5ea2Adobe iStock

Sağlıkla, memnunlukla ve huzurla dopdolu geçirebileceğiniz bir yıl diliyoruz… Memnun seneler!


Yazı: Uzm. Psk. Buket Kamış

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber