user
M MISSONI TÜRKİYE’DEKİ İLK MAĞAZASINI AÇTI

Sıradaki içerik:

M MISSONI TÜRKİYE’DEKİ İLK MAĞAZASINI AÇTI

Yaz için film önerileri neler bu filmlerle yazın keyfini çıkarın!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

yaz icin film onerileri neler bu filmlerle yazin keyfini cikarin b3GRQVfE

yazfilmleri Jn3O cover

yazfilmleri gfUN

Yaz mevsimi deyince aklımıza gelen güzel havaların, deniz esintisinin, kum ve güneşin ruhunu en iyi yansıtan filmleri derledik. İçimizi kıpır kıpır eden, yaz temalı filmler içeriğimizde!

Vicky Cristina Barcelona

Dünyaca ünlü usta yönetmen Woody Allen filmi Vicky Cristina Barcelona, Penelope Cruz, Javier Bardem, Scarlett Johansson ve Rebecca Hall’u bir araya getiriyor. İspanya’nın eşsiz görüntüleri eşliğinde çekilen filmde aşk üçgeni, tutku, kıskançlık, sanat ve yaz ruhu sizi etkisi altına alacak!

unnamed 1 DXyu

Im Juli (Temmuz’da)

Fatih Akın imzalı Im Juli, aynı zamanda keyifli bir yol filmi Melek isimli bir Türk kızına aşık olan Daniel’in, sevdiği kızın peşine takılıp bir ucu Türkiye’ye varan yolculuğunda sürprizler ise hiç eksik olmayacak.

5f3a70bec03c0e06a8057a15 D1Vu

Mine Vaganti (Serseri Mayınlar)

Bir Ferzan Özpetek filmi olan Serseri Mayınlar’ı izlerken Roma sokaklarında kaybolacak, deli gibi makarna yemek isteyecek ve kendinizi İtalya biletlerine bakarken bulacaksınız. Filmin sürpriz müzikleri de bonusu!

5f3a70bec03c0e06a8057a11 KLBy

La Piscine

1969 yapımı film, Fransız sinemasının kült filmlerinden biri. Alain Delon, Romy Schneider ve Jane Birkin’i başrolde izlediğimiz film, St-Tropez’de lüks bir villada geçiyor ve karmaşık bir aşk hikayesini anlatıyor. Havuz sahneleriyle hafızalara kazınan film, karakterlerin yaz stilleriyle de izleyiciye ilham veriyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber