user
KIŞ CİLT BAKIMI İÇİN 7 İPUCU

Sıradaki içerik:

KIŞ CİLT BAKIMI İÇİN 7 İPUCU

WEDNESDAY 2. SEZONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

wednesday 2 sezonu hakkinda bilmeniz gerekenler SMiQkRt7

27c5c07a ea8b 4c08 8a26 effceb650ab7 wedne2

Noel Baba’dan özür dileriz lakin Netflix’in ‘Wednesday’ serisi Aralık 2022’yi kazandı desek palavra olmaz. Gotik ilhamlı tarzları, herkesi ekranlara kitleyen dans koreografileri ve karanlık güldürüsü ile yeni dönemde bizi nelerin beklediğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

1990’lardaki sinema serisinde Addams Family’nin en büyük çocukları Wednesday’i canlandıran Christina Ricci’den sonra 2022’deki dümeni Jenna Ortega ele aldı. Addams Family’nin kıssasını Netflix seyircisi ile buluşturan ‘Wednesday’ serisi, Givenchy’den Rick Owens’a kadar birçok ikonik tarza de mesken sahipliği yaptı.

İlk dönemin öyküsü ve şaşırtan finalinden sonra serinin hayranları o ‘mesajın’ kimden geldiğini hala merak ediyor. Bunu fakat serinin ikinci dönemi ile öğrenebiliriz! Aşağıda ‘Wednesday’ serisinin ikinci dönemi hakkında bilmeniz gerekenleri görebilirsiniz…

‘WEDNESDAY’ 2. DÖNEM DOĞRULANDI MI?

Netflix, ‘Wednesday’ serisini yalnızca bir dönem olacak formda yapmıştı lakin izlenme rekorları kıran serinin imalcileri ikinci dönem mümkünlüğünü konuşmaya başladı bile. 6 Ocak’ta Twitter’dan soru işaretleri ile bir paylaşım yapan Netflix, Ortega’nın karakterinin ‘The End?’ yazdığı bir sahneyi göstermişti.

Screen Rant file bir röportaja katılan üretimci Alfred Gough, ‘Wednesday’ kozmosunu genişletme mümkünlüğü hakkında konuşmuştu. “Miles Mlilar ve ben kendi ortamızda konuşuyoruz,” diyen Gough, “Addams Family cihanında sahiden keşfedilebilecek çok fazla şey var,” diye eklemişti. Tıpkı vakitte Variety’e konuşan Netflix yöneticisi Peter Friedlander, “Bu kadar fazla etkileşim olması motive edici ve heyecan verici. Bu yalnızca dans ile alakalı değil. Beşerler makyaj eserleri alıp Wednesday Addams üzere görünmeye çalışıyor. Bu inanılmaz bir şey. Bunu incelemek ve bunun neden bu türlü bir fenomen olduğunu anlamak istediğimiz bir şey,”demişti.

Fazla gecikmeden 7 Ocak’ta Netflix serinin ikinci döneminin geldiğini Instagram üzerinden duyurdu!

View this post on Instagram

A post shared by Netflix US (@netflix)

2. DÖNEM TAKIMINDA KİMLER OLACAK?

‘Wednesday’ serisini Ortega’sız yahut Victor Dorobant’ın canlandırdığı Thing’siz hayal edemiyoruz. Tıpkı biçimde, Xavier Thorpe’un (Percy Hynes White) Tyler (Hunter Doohan) için bir kenara itilmesine karşın ikinci dönemde yer alacağını düşünüyoruz. Enid Sinclair rolünde Emma Myers, Bianca Barclay rolünde Joy Sunday, Gomaz Addams rolünde Luis Guzmán, Morticia Addams rolünde Catherine Zeta-Jones, Pugsley Addams rolünde Isaac Ordonez ve Uncle Fester rolünde ise Fred Armisen yer alıyor.

Seride Ms. Thornhill’i canlandıran Christina Ricci, tıpkı Gwendoline Christie’nin karakteri Larissa Weems üzere, birinci dönemdeki başarısız ‘görevinin’ akabinde geri dönmesi pek muhtemel değil.

View this post on Instagram

A post shared by Wednesday Netflix (@wednesdaynetflix)

2. DÖNEMDEKİ HUSUS NE OLACAK?

Bu kademede çok fazla varsayımda bulunmak istemiyoruz, lakin Wednesday’in ‘erkek arkadaşı’ Tyler’ın Ms. Thornhill tarafından denetim edilen canavar olduğunu öğrendiği birinci dönemin heyecan verici sonundan sonra ikinci bir dönemin devam edeceğini hayal ediyoruz.

View this post on Instagram

A post shared by Wednesday Netflix (@wednesdaynetflix)

Digital Spy’a konuşan Doohan, Tyler karakterinin sonunu görmemiş olabileceğimizi anlattı. Birinci dönem finali için “Sonunda kaçtığını düşünüyorum” diyen Doohan, “Sayfada bunu okuduğumda çok heyecanlandım. ‘Haydi, ölme, ölme’ üzereydim. Ms. Thornhill tarafından denetim edildiğini düşünüyorum. Sonra planlarını gerçekleştirmek için Wednesday’i manipüle etmek zorunda kaldı ve bence bunda epey uygun bir iş çıkardı,” diye ekledi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber