user
EN POPÜLER 5 ÜNLÜ ÇİFT

Sıradaki içerik:

EN POPÜLER 5 ÜNLÜ ÇİFT

VIRGIL ABLOH HAYATINI KAYBETTİ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

virgil abloh hayatini kaybetti

96b50eb6 97c7 4d67 95aa 3857c957e075 virgil%C4%B1

Off-White’ın CEO’su ve Louis Vuitton Artistik Yöneticisi Virgil Abloh 28 Kasım’da hayatını kaybetti. “LVMH, Louis Vuitton ve Off-White, 28 Kasım, Pazar günü Virgil Abloh’un uzun bir müddet özel olarak uğraş ettiği kanser hastalığı sebebiyle vefatını duyurmaktan ıstırap duyuyor,” diye bir açıklama yapan LVMH, moda dünyasında şok tesiri yarattı. “Bu fecî haberden sonra hepimiz şok içerisindeyiz,” diyen LVMH CEO’su Bernard Arnault, “Virgil yalnızca dahi ve vizyoner bir dizayncı değil tıpkı vakitte çok hoş ruhu ve süper zekası olan bir adamdı. LVMH ailesi bu büyük yas vaktinde bana katılıyor ve hepimiz, kocasını, babasını, erkek kardeşini yahut arkadaşını kaybettikten sonra Virgil’in sevdiklerini düşünüyoruz” diye ekledi.

LVMH’in açıklamasından sonra Virgil Abloh’un şahsî Instagram hesabından da resmi bir açıklama yapıldı: “Son derece sadık bir baba, koca, oğul, erkek kardeş ve arkadaş olan sevgili Virgil Abloh’un vefatını duyurmaktan hüzün duyuyoruz. Sevgi dolu karısı Shannon Abloh, çocukları Lowe Abloh ve Gray Abloh, kız kardeşi Edwina Abloh, ebeveynleri Nee ve Eunice Abloh ve sayısız sevgili arkadaşları ve meslektaşları tarafından anısı hayatta tutuluyor. Virgil, iki yılı aşkın bir müddettir, ender görülen, agresif bir kanser tipi olan kardiyak anjiyosarkomla cesurca savaştı. Moda, sanat ve kültürü kapsayan birçok değerli kurumu yönetirken, sayısız şiddetli tedaviden geçen Abloh, 2019’daki teşhisinden bu yana savaşını özel olarak sürdürmeyi seçti. Tüm bunlara karşın, çalışma etiği, sonsuz merakı ve iyimserliği asla sarsılmadı. Virgil, sanatına olan bağlılığı ve diğerlerine kapılar açma ve sanat ve dizaynda daha fazla eşitlik için yollar yaratma misyonuyla hareket etti. Sanatın gelecek kuşaklara ilham verme gücüne derinden inanarak sık sık ‘Yaptığım her şey kendimin 17 yaşındaki versiyonu için’ dedi. Sevginiz ve dayanağınız için hepinize teşekkür ediyor ve Virgil’in hayatını kaybetmesi için yas tutarken ve muvaffakiyetlerini kutlarken mahremiyet istiyoruz.”

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber