user
BVLGARI ALLEGRA, SİZİ KİŞİSEL PARFÜMLERİNİZİ YARATMAYA DAVET EDİYOR

Sıradaki içerik:

BVLGARI ALLEGRA, SİZİ KİŞİSEL PARFÜMLERİNİZİ YARATMAYA DAVET EDİYOR

Vanilla girl trendi nedir? Nasıl uygulanır?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

vanilla girl trendi nedir nasil uygulanir GE6ZPv26

Vanilla Girl akımı, son vakitlerde yükselen bir moda ve hoşluk trendi olarak göze çarpıyor. Bu eğilim, sade ve doğal bir usulü öne çıkarıyor. Vanilla Girl şeklinde, cilt bakımı büyük bir rol oynuyor. Pak ve nemli bir cilt, makyajın temelini oluşturuyor.

Hafif bir formda fondöten yahut BB krem, göz makyajında ise pastel yahut nude tonlar tercih ediliyor. Hafif bir eyeliner ve maskara ile gözleri belirginleştirmek mümkün. Yanaklara hafif bir allık ve dudaklara nude tonlarda ruj sürerek doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yüzdeki vurgular için hafif bir aydınlatıcı kullanmak da bu usulün olmazsa olmazı. Vanilla Girl makyajı, günlük makyaj rutininize kolay kolay entegre edilebilir ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkarabilir.

Vanilla Girl tarzını yansıtmak için giyside de doğal ve soft renklere yönelebilirsiniz. Bej, krem, açık pembe üzere pastel tonlar, bu akım için ülkü seçimler olabilir. Basic tişörtler, bluzlar, hafif kazaklar ve şortlar bu tarza uygun modüllerdir.

1 kopyasi

Aynı vakitte kot pantolonlar yahut eteklerle kombin yaparak üslubunuzu tamamlayabilirsiniz. Doğal ve sade desenlere sahip elbiseler de Vanilla Girl stilini yansıtan öğeler ortasında yer alıyor. Hatırlatmak isterim ki, Vanilla Girl akımı doğallığı ve sadeliği vurgular.

Vanilla Girl akımına uygun makyaj ve giysi biçiminizi nasıl oluşturabileceğinizi anlatalım.

Stilinizde bu akıma ahenk sağlamak için öncelikle doğal ve minimal modüllere yönelebilirsiniz.

Örneğin, yumuşak renklere sahip basic tişörtler, kot pantolonlar yahut etekler tercih edebilirsiniz. Ayrıyeten, doğal tonlarda ve sade desenlere sahip elbiseler de bu usule uygun olacaktır.

Makyajda Vanilla Girl trendine ahenk sağlamak için de birtakım adımları takip edebilirsiniz. Birinci olarak, cildinizi nemlendirerek ve pürüzsüz bir taban oluşturarak başlayabilirsiniz. Bunun için hafif bir nemlendirici ve BB krem kullanabilirsiniz. Akabinde, doğal bir görünüm elde etmek için hafif bir fondöten yahut kapatıcı ile cildinizi eşitleyebilirsiniz.

1

Göz makyajında, pastel yahut nude tonlar tercih ederek doğal bir tesir yaratabilirsiniz. Göz kapaklarınıza yavaşça renk vererek doğal bir vurgu yapabilirsiniz. Eyeliner kullanmak isterseniz, ince bir çizgi çekerek gözlerinizi belirginleştirebilirsiniz. Maskara ile kirpiklerinizi kıvırabilir ve dolgunlaştırabilirsiniz.

Yanaklarda hafif bir allık kullanarak sıcaklık katabilirsiniz. Nude yahut pembe tonlarda rujlar ile dudaklarınızı vurgulayabilirsiniz. Yüzdeki vurgular için hafif bir aydınlatıcı kullanmak da bu biçimin bir modülü.

Son olarak, saçlarınızı da düşünmeyi unutmayın. Doğal dalgalı yahut hafif bir topuz üzere kolay saç modelleri, Vanilla Girl tarzına ahenk sağlayabilir.

Not: Daha âlâ anlatmak için vanilla girl trendine uygun görselleri yazının içine ekledik ki yalnızca kıyafetlerinize ve makyajınıza değil fotoğraflarınıza da vanilla girl havası katmak için size yardımımız dokunsun.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber