user
ELLEN DEGENERES DE ARTIK GÜZELLİK SEKTÖRÜNDE

Sıradaki içerik:

ELLEN DEGENERES DE ARTIK GÜZELLİK SEKTÖRÜNDE

VALENTINO VINTAGE DÜNYASINA GİRİŞ YAPIYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

valentino vintage dunyasina giris yapiyor tdzjwkzb

016905a7 b766 4881 87ac 613c0fd6b8d5 valentino1

V for Vintage! Valentino, ikinci el ve vintage pazarına giriş yapıyor. Geçtiğimiz Temmuz ayında Women’s Wear Daily’nin yayınladığı habere nazaran dünya genelinde birçok vintage mağaza ve butik ile görüşen Kreatif Yönetici Pierpaolo Piccioli’nin yeni projesi sonunda ortaya çıkıyor.

Valentino vintage modüllerinin sahipleri, yeni Valentino koleksiyonlarında kullanmak üzere mağaza kredisi karşılığında ellerindeki kesimleri butiklere göndermeye teşvik edilecek. Geçtiğimiz günlerde markanın internet sitesi üzerinden açıklanan Valentino Vintage projesi, vintage eser sahiplerinin projede yer alan dört memleketler arası butikle irtibat kurabilecekleri özel bir kısmın lansmanı ile başlıyor. Bunlar ortasında Milano’daki Madame Pauline Vintage; New York’taki New York Vintage Inc.; Los Angeles’taki Resurrection ve Tokyo’daki Laila Tokyo vintage butikleri var.

Valentino, vintage mağazaları ile bağlantıya geçip istenilen kesimlerin fotoğraflarını gönderdikten sonra, vintage kıyafet sahiplerine karar verebilecekleri bir değerleme sunulup görüşme ve satıştan sonra, butik sahiplerine yeni Valentino koleksiyonlarında makul mağazalarda kullanmaları için mağaza kredisi sunacak.

2022’de başlayacak olan projenin ikinci fazında ise, vintage butikler, müşterilerine Valentino’dan seçili vintage modülleri sunabilecekler. Şimdi ikinci fazın ayrıntıları belirli olmasa da Valentino şimdiden arşivlerini tekrar yapılandırıyor ve büyütüyor. Müşterileri ile ilgilerini kuvvetlendirmek isteyen Valentino, tıpkı vakitte Kreatif Yönetici Piccioli’nin markayı aktüel tutma gayesini tatmin etmiş olacak.

Modanın döngüsünden faydalanmayı hedefleyen Valentino, sürdürülebilirlik ve etraf sıkıntılarına giderek daha fazla odaklanarak Mayıs ayında 2022’den itibaren kürksüz olacağını duyurmuştu. Son periyotlarda vintage tutkusunun daha da artması ile birlikte, tüketici ve pazar araştırmaları da önümüzdeki beş yıl içinde vintage pazarının ikiye katlanarak 2025 yılına kadar 77 milyar dolara ulaşması bekleniyor. İkinci el ve vintage satışları, modanın en süratli büyüyen segmentlerinden biri olarak görülüyor. Valentino’dan evvel ikinci el pazarına yeni giren başka moda markaları ortasında Jean Paul Gaultier ve Gucci de var!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber