user
Kaymaklı biber aşı nasıl yapılır göçmenlerin enfes lezzeti!

Sıradaki içerik:

Kaymaklı biber aşı nasıl yapılır göçmenlerin enfes lezzeti!

ÜNLÜLERİN SOSYAL İZOLASYON STİLLERİ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

unlulerin sosyal izolasyon stilleri zsGzYzhV

1f118eac 0e79 4d7c aaa3 8434459eed67 bieber

BELLA HADID

Gönüllü konut karantinasından fotoğraflar ve görüntüler paylaşan Bella Hadid, en sevdiği sarı ceketinin bir fotoğraf serisini paylaştı. Bode’den bir sarı ceket giyen Hadid, “Bir kız ve en sevdiği sarı ceketi: bir seri” diyerek fotoğraflarını paylaştı. 

DEMI LOVATO

Gönüllü karantinamızda sağlıklı kalmak için antrenman yapmayı unutmuyoruz! Bunu bize hatırlatan Demi Lovato, Fabletics ile kendi koleksiyonundan giydiği spor kıyafetli bir fotoğraf paylaştı. 

ELSA HOSK

“Dışarı çıkıp badem sütü almanın günümün en farklı anlarından biri olacağını kim bilebilirdi,” diyen Elsa Hosk, market alışverişi sonrası bir fotoğraf paylaştı. The Frankie Shop’tan bej bir palto, Thom Browne’dan çizgili çoraplar ve Dior’dan postal botlar giyen Hosk, markete çıkarken bile tarzından ödün vermiyor!

SELENA GOMEZ

Sosyal izolasyonda hepimiz usta aşçılar olmadık mı? Selena Gomez de meskende pişirdiği yemeklerin fotoğraflarını paylaşırken gri bir eşofman kadrosu tercih etti. 

KYLIE JENNER

Geçtiğimiz günlerde Kylie Cosmetics ile maske üreteceğini duyuran Kylie Jenner, toplumsal izolasyon tarzı için Naked Wardrobe'dan siyah bir tulum giydi. 

CHRISSY TEIGEN

Anne olmak konusunda dürüst olan Chrissy Teigen, “Çocuk yapmayı düşünüyorsanız, harika! Lakin unutmayın, bir daha asla hiçbir şeyi yalnız yapamayacaksınız,” diyerek bir fotoğraf paylaştı. Paylaştığı birçok fotoğrafta renkli sabahlıklar giyen Teigen, toplumsal izolasyonunun olmazsa olmazının sabahlık olduğunu kanıtlıyor. Bu sefer de Bernadette’den çiçekli ipek bir sabahlık giyen Teigen, hepimizin aradığı istekli karantina tarzını temsil ediyor!

HAILEY BIEBER

Eşi Justin Bieber ile toplumsal izolasyonundan bir sürü TikTok görüntüsü paylaşan Hailey Bieber, konutta çektiği son fotoğrafta Chicago Bulls ekibi tişörtü ve Reebok x Vetements çorapları giyiyordu. 

REESE WITHERSPOON

Sosyal izolasyonu sırasında Reese Book Club isimli bir kitap kulübü kuran Reese Witherspoon, yeni paylaşımında Glennon Doyle’un ‘Untamed’ kitabını okuduğunu duyurdu. İstekli mesken karantinasında puantiyeli bir elbise ve sarı triko bir hırka giyen Witherspoon, canlı yayın görüntüleri için hem şık hem de rahat!

ASHLEY GRAHAM

Herkes üzere ‘Zoom’ manzaralı uygulaması kullanıcıları ortasında olan Ashley Graham, geçtiğimiz hafta sanal toplantılarında Marina Rinaldi’den bir kadro giydi. 

ALESSANDRA AMBROSIO

Gönüllü karantinada olsak da D-Vitamini önemli! Bunu bize hatırlatan Alessandra Ambrosio, Gal Florpia’dan giydiği bir bikini ile güneşlendiği bir fotoğraf paylaştı. 

AMBER HEARD

“Karantina yoldaşımdan sevgi hissediyorum,” diyen Amber Heard, köpeği ile paylaştığı fotoğrafta Lindsey Thornburg’dan bir panço ve Hunter’dan yağmur botları giydi. 

OLIVIA PALERMO

Dijital çağ için giyindiğini belirten Olivia Palermo, meskenden paylaştığı fotoğrafta kendi markası Olivia Palermo’nun İlkbahar-Yaz 2020 koleksiyonundan bir gömlek elbise giydi. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber