user
Kumburgaz’daki Yeşilçam’ın ünlü yalısının satışından vazgeçildi!

Sıradaki içerik:

Kumburgaz’daki Yeşilçam’ın ünlü yalısının satışından vazgeçildi!

UNESCO VE DIOR BİR ARAYA GELDİ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

unesco ve dior bir araya geldi KHEeUdPD

582e517f 0148 461b 8f67 25c50085ccd1 dior

UNESCO ile bir ortaya geldiğini duyuran Dior, dezavantajlı, genç kız öğrencilere bir takviye programı kuruyor. Daha evvel [email protected] danışmanlık insiyatifi ile 1,000’in üzerinde genç kız öğrenciye yardım eden Dior, UNESCO ile partnerliğinde bu teşebbüsü sürdürmeyi hedefliyor. Öğrencileri Dior çalışanları ile eşleştirerek bir danışmanlık programı yaratan Dior, yeni partnerliklerinde de birebir süreci yansıtacak. 

UNESCO’nun Global Eğitim Koalisyonu ile birlik olan Dior, Nijerya, Gana, Tanzanya, Jamaica, Pakistan, Filipinler ve Sri Lanka üzere ülkelerden 100 kız öğrenciye bir eğitim programı hazırlayacak. Her öğrenci, bir Dior çalışanı ile eşleşerek 10 aylık online bir eğitim programına katılacaklar. Daha sonra mahallî projelerde yer alacak olan öğrenciler, ‘Dream For Change’ (Değişim için Hayal Et) insiyatifi ile birlikte özgüvenlerini güçlendirecekler. 

“Özgürlük eğitim ile gelir,” diyen Dior Kreatif Yöneticisi Maria Grazia Chiuri, “Benim için, genç kızların özgüvenini geliştirmek çok kıymetli: yürek etmek ve bir şeyler başarmak için bağımsız olmak. Bu insiyatif, yarının dünyasını yaratmak için hiç olmadığı kadar kıymetli.” diye ekledi. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber