user
Mucize dördüzlerin son haline bakın iyi ki doktorları dinlememişler!

Sıradaki içerik:

Mucize dördüzlerin son haline bakın iyi ki doktorları dinlememişler!

TAYLOR SWIFT VE ARIANA GRANDE YARDIM İÇİN KOLLARI SIVADI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

taylor swift ve ariana grande yardim icin kollari sivadi ymS1239S

cc63feed d7ae 4098 8b15 3fcd680c86b3 grande

Covid-19 salgınından sonra ‘Feeding America’ ve ‘Dünya Sıhhat Örgütü’ üzere kurumlara bağış yaptıklarını duyuran Taylor Swift ve Ariana Grande, hayranlarını da tıpkı harekete çağırmışlardı. Bunun yanı sıra sessizce yardım yapmayı sürdüren Swift ve Grande, Corona Virüs pandemiği sebebi ile işlerini kaybeden ve finansal zorluklar çeken hayranlarına bağışta bulunuyorlar. 

Sosyal medyadan hayranları ile bağlantı kuran Grande, işini kaybettiği için faturalarını ödeyemeyen, ve finansal zorluk çektiğini belirten insanlara yardım ediyor. TMZ’nin haberine nazaran nakit yardımlarda bulunan Grande’nin bağışlarının $500 ila $1,500 ortasında olduğu söyleniyor. 

Yardımlarını sessizce sürdüren Swift’in hayranları, Swift’in yaptığı yardımları toplumsal medyadan paylaştılar. Hayranlarının finansal zorluklardan bahsettikleri toplumsal medya paylaşımlarını gören Swift, o şahıslara ulaşarak nakit yardımda bulundu. Kira ve fatura için $3,000 yardımda bulunan Swift’in yazdığı iletiler hayranları tarafından Twitter üzerinden paylaşıldı. 

“the one where your favorite person on earth casually calls you bernie” THANK YOU FOR BEING THE BEST FRIEND EVER @taylorswift13 ???? hejejsjfjajjf icannotbreathe pic.twitter.com/8NYM1grllS

— bernie (@flower__swift) March 26, 2020

Birkaç gün evvel hem Ariana Grande hem de Taylor Swift, finansal imkanı olan hayranlarını yardım ve bağış yapmaya çağırmışlardı. “Birbirimizi korumak için toplumsal izolasyondayken kalbim, tüm bunlardan etkilenen küçük işletmeler, aileler ve beşerler için acıyor. Ben, aşağıda listelenen kuruluşlara yardımda bulunuyor ve imkanınız varsa siz de yapmalısınız,” diyen Ariana Grande, Instagram öyküsünden bir ileti paylaşmıştı.

Ariana’s Instagram Story (March 19) pic.twitter.com/CNVdy1mDRo

— Ariana Grande Today (@ArianaToday) March 20, 2020

“Dünya Sıhhat Örgütü ve Feeding America bağış yaptığım birtakım kuruluşlar ortasında. Şayet imkanınız varsa lütfen bu kriz sırasında bağış yapma hareketine katılın,” diyen Taylor Swift, Grande üzere Instagram kıssasından hayranlarını bağış yapmaya çağırmıştı. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber