user
Bunaltıcı yaz aylarında kurtarıcı parçalar arayanlar bu ürünlere bayılacak!

Sıradaki içerik:

Bunaltıcı yaz aylarında kurtarıcı parçalar arayanlar bu ürünlere bayılacak!

TATİL ÖNCESİ HIZLI VE FİT GÖRÜNÜM: VASER LIPOSUCTION

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

tatil oncesi hizli ve fit gorunum vaser liposuction IPPXM2yp

2198bd7a 29a5 4b7d 937a 61c0ce052fc1 vaser

Tatil planları yapıldı. Lakin inatçı yağlar ve çok kilolar tatil öncesi canınızı sıkıyor olabilir. Pekala, tahlil nedir? Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Salih Onur Basat, kısa müddette tahlil sunan yeni jenerasyon vaser liposuction hakkında merak edilenleri anlattı.

b8293ae5 96dd 4bfc 8eef 035a51a19cfe fccc0c2f 2ea9 4f55 9f17 7a20a7bd7547

Uygulanan diyetler, yapılan idmanlar, denenen her yol… Bazen bu metotlar bölgesel inatçı yağlardan ve fazlalıklardan kurtulmanın tahlili olmaz. Bu noktada liposuction uzun yıllardır bilinen ve kullanılan bir teknik. Fakat bu formül de yıllar içerisinde kendisini geliştirerek adeta evrim geçirdi. Vaser liposuction; klâsik liposuction tedavilerindeki üzere rahatsızlık ve uzun düzgünleşme müddetlerine gerek olmadan göz alıcı sonuçlar ortaya çıkaran bir yol. Daha hassas bir liposuction teknolojisi olan bu teknik, yalnızca yağ dokularını hedefleyebilen bir özelliğe sahip olduğu için daha başarılı ve güzelleşme mühletleri çok daha kısa bir sonuç ortaya çıkarıyor. 

Diyet ve idman ile bölgesel incelme sağlamak birçok vakit mümkün olmayabiliyor. Beden yağı fazlalığı olan her yaştan yetişkinin birçok bölgesine tesirli bir biçimde uygulanabilen vaser liposuction, bilhassa boyun ve kol üzere hassas bölgelerdeki fazla yağları ziyan vermeden ortadan muvaffakiyet ile kaldırıyor. Bunun yanında kalça, karın, uyluk bölgeleri, yüz ve bedenin üst bölgesindeki dirençli yağlarda epeyce başarılı sonuçlar veren bu teknikle tatil öncesi istenen görünüme süratle kavuşmak mümkün olabiliyor.

Ancak unutmamak gerekir ki; bedendeki yağ dokusunun dağılımını dengeleyerek profilin estetik açıdan düzelmesini sağlayan vaser liposuction, bir kilo verdirme tekniği ya da obezite için tahlil değildir. Bu yüzden ek olarak sistemli antrenman, güzel bir diyet, sağlıklı bir hayat biçimi daha başarılı bir sonuç için kaide.

Vaser liposuction ile yüzeysel yağ hücreleri alındığı için süreç yapılan bölgede tekrar yağ hücresi üretimi olmaz ve fazla yağın bedenin etrafında dağılması engellenirken, fazlalıkların ortadan kalkması sağlanır. Bu yüzden sonuçlar kalıcıdır lakin dediğimiz üzere yağ alımı yapıldıktan sonra sağlıklı hayat yağların geri alınmaması için kritik değere sahiptir.  Operasyonun müddeti tedavi edilecek alanların sayısı ve büyüklüğüne bağlı olmakla bir arada ortalama 1 ila 2 saat ortasındadır. Sonuçlar ekseriyetle çabucak görünür hale gelir lakin en son görünüm tam manasıyla 5-6 hafta içerisinde sağlanır. Operasyon sonrası birebir gün taburcu olunabilirken, birkaç gün içerisinde olağan yaşantıya dönülebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber