user
En manipülatif burçlar!

Sıradaki içerik:

En manipülatif burçlar!

‘SQUID GAME’ DİZİSİNDEN HOYEON JUNG HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

squid game dizisinden hoyeon jung hakkinda bilmeniz gerekenler 2yFvmr1W

431d0249 7b2f 4830 a945 47c016099fa3 squidgame2

Netflix’in harika tanınan Güney Kore üretimi ‘Squid Game’ dizisini hala izlemediyseniz, neredeydiniz? Yayın tarihinden beri online izlenim platformlarının en çok konuşulan dizilerinden biri olan ‘Squid Game’ serisinde Kang Sae-byeok karakterini canlandıran HoYeon Jung, moda dünyasında da tesirini göstermeyi başardı.

Louis Vuitton’un en yeni marka elçisi olan Jung, Fransız markayı hazır giysi, saat ve mücevher üzere kampanyalarda temsil edecek. Netflix’te yayınlanmasından yalnızca birkaç gün sonra izlenim platformunda Amerika’da birinci sıraya geçen birinci Kore draması olan ‘Squid Game,’ tüm dünyada izlenme rekorları kırmıştı.

Kısa bir mühlet evvel The Hollywood Reporter’a röportaj veren Jung, “İlk haftadaki muvaffakiyetten sonra 3 kilo verdim. Yemek yiyemiyordum. Bu gerilim bile değildi, bu hissin ne olduğunu bilmiyordum. ‘Orada neler oluyor, ben kimim?’ diye düşündüm, az kalsın kendimi kaybediyordum,” diyerek heyecanını anlatmıştı. Şimdilerde Instagram’da en çok takipçisi olan Koreli oyuncu olan Jung’ın 23.7 milyon takipçisi var.

2019’daki Asyalı Model Ödülleri’nde ‘Asyalı Yıldız Ödülünü’ kazanan Jung, mesleğine model olarak başlamış ve Marc Jacobs, Fendi ve Max Mara üzere markaların defilelerinde yürümüştü. ‘Squid Game’ serisindeki muvaffakiyetinden evvel ‘Korea’s Next Top Model’ serisinin dördüncü döneminde ikinci olan Jung, moda dünyasına pek de uzak değil.

Louis Vuitton ile birinci iş birliğini 2017 defilesinde yapan Jung, Fransız moda konutunun İlkbahar podyumunda yürümüştü. “HoYeon’un büyük yeteneğini ve fantastik kişiliğini çabucak çok sevdim ve birkaç yıl evvel Louis Vuitton’da başladığımız seyahatin bu yeni kısmına adım atmayı dört gözle bekliyorum,” diyen Louis Vuitton Kreatif Yöneticisi Nicolas Ghesquiere’ye ek olarak Jung ise, “Daha evvel modellik yaptığım Louis Vuitton ile oyunculuk mesleğime başlamak onur verici. Global marka elçisi olarak Louis Vuitton ile tüm çalışmalarımız için çok heyecanlıyım,” dedi. Önümüzdeki periyotlarda Jung’ı yeşil eşofman grubundan çok daha gösterişli ve dikkat cazip kıyafetler ile göreceğimize emin olabilirsiniz!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber