user
Umut Kanuni’ye göre: Yemek önemli!

Sıradaki içerik:

Umut Kanuni’ye göre: Yemek önemli!

SPICE GIRLS BELGESELİ GELİYOR!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

spice girls belgeseli geliyor 3KCn7vSO

6539eb56 4a11 47dd b7cc e633b4a64ba9 spicegirls

2019 Spice Girls buluşma turnesinden sonra yeni bir Spice Girls haberi ile heyecanlanmaya hazır mısınız? Geçtiğimiz günlerde 90’lı yılların ikonik müzik kümesi hakkında bir belgesel hazırlandığı duyuruldu! ‘Girl Powered: The Spice Girls’ isimli yeni belgeselde Emma Bunton (Baby), Geri Halliwell (Ginger), Melanie Brown (Scary), Melanie Chisolm (Sporty) ve Viktoria Beckham’ın (Posh) kıssaları anlatılacak. 

Kariyerlerinin yükselişinde verdikleri yüzlerce röportaj ve arşiv görüntülerden oluşan belgesel Spice Girls’ün nasıl dünyanın en çok satan bayan müzik kümesi olduklarını gösterecek. Channel 4’dan yayınlanacak olan belgesel, kümenin 90’lı yılların ortasındaki kuruluşundan, tanınan kültüre damgasını vuran anlarına ve sonunda da Victoria Beckham’ın katılmadığı buluşma turnesine kadar birçok imaj içerecek. 

Spice Girls üyelerinin belgesele bir katkıda bulunup bulunmadığı bilinmese de tüm grup, kümenin muvaffakiyetini yıllardır yineliyor ve hatırlatıyor. Toplumsal medyaları üzerinden Spice Girls’ün yıldönümlerini ve özel anlarını paylaşmayı unutmayan sanatkarlardan son olarak Bunton ‘Wannabe’ müziğinin 24. Yıldönümünü kutlamıştı. 

Arşiv görüntülerin yanı sıra tıpkı vakitte Spice Girls efsanesini inceleyecek olan belgeselde bayanların müzik bölümündeki yeri ve 21. Yüzyıl feminizm temalarına da değinilecek. Çağdaş feminizmin gelişmesini sağlayan Spice Girls, bu belgeseldeki hayat kıssaları ve katıldıkları etkinlikler ile şimdiki nesile de ilham kaynağı olacaklar. 

“Farklı boyutların incelendiği bir toplumsal tarih serisi yapmak için Spice Girls’ün muhteşem tanınan ve kalıpları yıkan kıssasını kullanma fikrini atlayamazdık,” diyen Channel 4 Belgesel Editörü Alisa Pomeroy, “Spice Girls, bir bayan kuşağına ilham kaynağı oldu ve onları yansıttı. Artık ise neredeyse kuruluşlarından 30 sene sonra farklı usullerle çağdaş feminizm kıssalarına ışık tutarak onların tesirini kutluyoruz,” diye ekledi. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber