user
Boyun fıtığı nedir ensede ağrı en önemli belirtisi!

Sıradaki içerik:

Boyun fıtığı nedir ensede ağrı en önemli belirtisi!

SOSYAL İZOLASYONDA DOĞUM GÜNÜ KUTLAMAK

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

sosyal izolasyonda dogum gunu kutlamak 7Y8zeL8K

49240f57 3fd8 48e2 a869 1d299aa28a49 My%20Post%20(1)

Doğum gününüz toplumsal izolasyon periyoduna mi denk geliyor? Üzülmeyin! Yapabileceğiniz birçok aktivite var. Evet… Biliyoruz arkadaşlarınızın ve ailenizin olduğu kocaman bir parti düzenlemek kulağa mükemmel geliyor. En sevdiğiniz restoranda, cümbüş yerinde yahut meskende vereceğiniz kalabalık bir partinin planlarını yaptıysanız maalesef şimdilik bu pek de mümkün görünmüyor. Kendinizi istekli konut karantinasına aldığınız COVID-19 salgınında fizikî kalabalık ve partiler uygun olmasa da dijital kalabalıklarda hiç sakınca yok! Yeni normalimize adapte olmaya çalıştığımız şu günlerde, dijital toplantılar ve manzaralı konuşmalar yeni buluşma prosedürümüz haline geldi. Doğum gününüzü meskende tek başına kutladığınız için depresyon haline girmenize gerek yok. Belirsizliklere karşın yaşamak çok hoş bir şey ve bu kutlanmalı! Şayet doğum gününüz yaklaştıysa toplumsal izolasyona uygun bir kutlama planı için aşağıdaki tekliflerimize göz atabilirsiniz…

YATAKTAN ÇIKMAMA LÜKSÜ

Yatakta kahvaltı? Hatta yatakta öğlen ve akşam yemeği! Tüm bunlar toplumsal izolasyonda üstelik doğum gününüzse geçerli sayılabilir. Doğum gününüzü COVID-19 salgının gölgesinde kutlamak zorunda kaldıysanız, âlâ haber: giyinip süslenmek zorunda değilsiniz! Alışılmış istiyorsanız bunu da yapabilirsiniz… Fakat olağan bir iş gününde hayalini kurduğunuz yataktan çıkmama fikri doğum gününüzde kendinize ikram edebileceğiniz en hoş şey olabilir. En hoş geceliğinizi ve pijamanızı giyerek ‘Zemin Lava’ oyununu oynayabilirsiniz. Elhasıl, yataktan çıkıp yere basmak yok! 

DİJİTAL PARTİLER

Doğum gününüzü arkadaşlarınızla ve ailenizle en sevdiğiniz restoranda kutlamak kusursuz bir fikir olurdu! Lakin elimizde olmayan sebeplerden ötürü bu pek de mümkün değil. Tüm gün oturup “Neden ben?” diye dizlerinizi dövmek yerine yeni normalinize alışıp hayalinizdeki partiyi dijital ortama taşıyabilirsiniz. Bilhassa Houseparty ve Zoom üzere birçok kişinin katılabileceği imajlı konuşma uygulamaları ile eğlenceli (dijital) bir konut partisi verebilirsiniz. Arkadaşlarınızın giyinip süslenmesini isteyip, imajlı konuşma üzerinden dans edebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz. Üstelik daha en yeterli kısmını söylemedik: Konut partilerinin yarattığı dağınıklık konusunda endişelenmenize hiç gerek yok!

EN SEVDİĞİNİZ ŞEYLERİ YAPIN

Brad Pitt hayranı mısınız? (Kim değil ki!) O vakit kendinize bir Brad Pitt sinemaları maratonu hazırlayın. Uzun ve rahatlatıcı bir köpük banyosu hayali mi kuruyorsunuz? Kendinizi şımartmanın tam zamanı! Kocaman bir paket çikolata bitirmek için neden mi arıyorsunuz? Doğum gününüzde her şey mümkün. İnsanların içinde çılgın dansınızı yapamıyor musunuz? Toplumsal izolasyonda ferdi bir doğum günü partisi aradığınız çözüm! Uzun lafın kısası, sizi memnun eden her şeyi meskende geçirdiğiniz doğum gününe sığdırabilirsiniz. 

(EVDE) DOĞUM GÜNÜ YEMEĞİ

Sosyal izolasyonda herkesin en çok yaptığı şeylerden ikisi: yemek yapmak ve yemek. Madem meskenden çıkamıyorsunuz ve muhtemelen birçok arkadaşınızdan uzaksınız… O vakit manzaralı konuşma üzerinden bir yemek düzenleyebilirsiniz. Tıpkı bir davet veriyormuş üzere masanızı mumlar ile süsleyin, en hoş yemek kadrolarını çıkarın ve arkadaşlarınızı dijital olarak bu yemeğe çağırın. Evet… Kulağa biraz üzücü gelmiş olabilir! Lakin masanın başında manzara olarak olsa da arkadaşlarınız yahut aileniz varsa doğum günü yemeğinizden çok keyif alacağınıza eminiz. 

BİRİ İÇİN HOŞ BİR ŞEY YAPIN

Doğum gününüze özel bir mana katmaya ne dersiniz? Birçok ünlü doğum günlerinde ikram yerine bağış yapılmasını istiyor. Siz de toplumsal izolasyon sürenizi dünyayı ve etrafınızı daha hoş bir yer yapmak için kullanabilirsiniz. Olağanda doğum günü partinize, kıyafetinize yahut yemeğinize harcayacağınız parayı diğerlerine yardım ederek kullanabilirsiniz. Şu sıralar ülkemizde ve dünyada yardıma muhtaçlığı olan birçok insan var. İşini kaybedenler, faturalarını ödeyemeyenler, maskeye muhtaçlığı olan sıhhat çalışanları yahut market alışverişini yapamayan yaşlı komşunuz… Bu sene doğum gününüzde spontane bir uygunluk yahut bağış yapın. 

HİÇBİR ŞEY OLMASA BİLE PASTA VAR!

Doğum günlerinin dışında bile pastalar modunuzu yükseltmeye yetebilir. Doğum günü pastanızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşıp mumları üflerken ve pastayı keserken toplu fotoğraflar çekmek çok hoş olsa da bu sene muhtemelen bu olmayacak… Lakin unutmayın ki, bir pasta her şeyi güzelleştirebilir. Toplumsal izolasyonun uygun yanı da pastayı paylaşmak zorunda olmamanız. Doğum gününüzde kalorileri bir kenara bırakın ve pastanızın tadını doyasıya çıkarın!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber