user
Korkunç gelenek Tsantsa nedir insan kafalarını küçültüp 50 bin dolara satıyorlar!

Sıradaki içerik:

Korkunç gelenek Tsantsa nedir insan kafalarını küçültüp 50 bin dolara satıyorlar!

SOPHIE TURNER JOE JONAS İLE SOSYAL İZOLASYONUNU ANLATTI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

sophie turner joe jonas ile sosyal izolasyonunu anlatti NtdtQIu5

a0fa9399 d95d 4247 9e65 7e7ea27e3bb4 sophieandjoe

Evden çalışmak, çevrimiçi fitness derslerine katılmak yahut yeni hünerler öğrenmek için bir programa kaydolmak üzere yavaş lakin emin adımlarla, yavaş yavaş toplumsal izolasyon hayatına alışmaya başladık.

Sophie Turner'da yeni rutinini Conan O'Brien'a anlattı. Salı günü, Game of Thrones yıldızı, Conan O'Brien'ın yeni Conan at Home Show isimli gösterisine konuk oldu. Gösteri sırasında Sophie, Joe ile “çok izole” olduklarını söyledi.

“Aslında bunu seviyor üzereyim. Ben içine kapanık biriyim, konut kuşuyum, şayet tüm gün konutta kalma bahtım olsa kalırdım. Yani toplumsal izolasyon tam bana nazaran.”

Yakın vakitte hakkında birinci çocuğuna gebe olduğu söylentileri çıkan aktris, yalnızca 'günde bir kez' köpeğini gezdirmek için dışarı çıktığını söyledi.

Sosyal ara konusunda Turner, kimi insanların neden ABD hükümetinin konutta kalma tavsiyesine uymadıklarını anlayamadığını söyledi, “Tek yapman gereken konutta kalmak ve meskende sarhoş olmak, şahane. Bunu çok seviyorum. Bu mükemmel, değil mi? Giyinmek zorunda değiliz!”

Komedyen ortaya girerek, birçok çiftin toplumsal izolasyon sırasında birlikte çok fazla vakit harcadıkları için meseleler yaşadığını duyduğunu söyledi. Lakin Turner, o ve Jonas'ın birlikte vakit geçirmekten zevk aldığını lakin Joe Jonas için konutun bir “hapishane” olduğunu söyledi.

“Joe ve ben… Joe gerçek bir toplumsal kelebek olduğu için burada her şey benim lehime çalışıyor üzere görünüyor ve onu kilitleyip benimle vakit geçirmesini sağlıyorum. Bu, onun için bir hapishane üzere fakat benim için harika!”

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber