user
CARTIER SEVGİNİN BÜYÜSÜNÜ KUTLUYOR

Sıradaki içerik:

CARTIER SEVGİNİN BÜYÜSÜNÜ KUTLUYOR

SEZONUN SMART CASUAL STİLİ İÇİN İPUÇLARI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

sezonun smart casual stili icin ipuclari IGGdqd5k

cce02cc1 38c9 491a 8d73 0e6791398f8b Untitled 1

İş dünyası çok uzun yıllar boyunca emsal giysi kalıplarının ortasında sıkışıp kaldı. Ceket, pantolon, ekip elbise derken, hem dizayncılar hem de bireyler, bu klâsik kalıpların dışına çıkmayı çok başaramadılar. Lakin, son birkaç yıldır, Silikon Vadisi’nden doğan Smart Casual akımı herkesin aklını çeliyor ve beğeni de kazanıyor.

Smart Casual’ı özetlemek gerekirse, iş yaparken konforlu bir rahatlık sağladığı üzere etkileyici ve hayranlık uyandıran bir stil yaratmak olarak da tanımlanabilir.

Şimdi kuvvetli kış kurallarına hazırlanırken iş yerlerinde ve günlük hayatının farklı süreçlerinde Smart Casual akımını uygulamak isteyenler için küçük tavsiyelerimiz olacak.

Bu kış, hem kendi ruhumuzu rahatlatmak için, hem de etrafımızdaki insanların gözüne daha beğenilen, daha cazip görünmek için turuncu, sarı, mavi, yeşil üzere parlak ve canlı renklere odaklanacağız. Parlak renkleri çok tercih etmeyenler içinse pastel tonları hala âlâ bir alternatif oluşturuyor.

Klasik denilince Türkiye’de akla birinci gelen markalardan olan Altınyıldız, farklı modelleriyle Smart Casual biçimine da ahenk sağlıyor. Ayrıyeten Calvin Klein da güçlü koleksiyonlarıyla bu kış etkileyici manzaranıza büyük katkı sağlayacak. Elbette daha spor lakin güçlü bir imaj elde etmek isteyenler için CAT de göz arkası edilmeyecek bir marka. Tırnaklarınızla kazıyarak inşa ettiğiniz imajınızı güvenerek emanet edebileceğiniz bu markaların, yeni dönem modelleriyle kesinlikle gardırobunuzda yer almalarını tavsiye ederiz.

Elbette yalnızca elbise alışverişi de kâfi olmayacak. Canlı renklerle tasarlanmış elbiselerimizin üzerine, kontrast renklerden oluşan aksesuarlar kullandığımızda, elbisenin canlı renkleri daha da ön plana çıkacaktır. Şapka, ayakkabı, çanta, yüzük, kolye, kemer… Kıyafetinize uygun aksesuarla biçiminizi daha da güçlendirebileceğinizi unutmayın.

Aksesuar seçiminde ise özgün dizaynların beğeni toplayacağını iddia edebiliriz çünkü aksesuarlar çoğumuzun gözünde sanat yapıtları olarak görünen eserler ve ne özgün dizayna sahip olmaları saldırgan bir imaj oluşturmayacaktır. Elbise ve aksesuar tasarımı ortasında bu türlü ince bir detay olduğunu unutmamanızı tavsiye ederiz. Elbiseler, şuur altımızda, bedenimizi dış tesirlerden korumak için yaratılmış bir kavram ve bu kavramı “aşırıya kaçan” dizaynlarla zorladığımızda etrafımıza biraz saldırgan, tehditkar iletiler da verebiliyoruz. Lakin aksesuarlar estetik bedellerle ön plana çıkan eserler ve haliyle üzerinde sanatsal yaratıcılığın kullanılması zihnimizde tehdit algısı oluşturmuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber