user
RIHANNA’NIN OSCAR 2023 PERFORMANSI

Sıradaki içerik:

RIHANNA’NIN OSCAR 2023 PERFORMANSI

Ses kısıklığına karşı Prof. Dr. Saraçoğlu’ndan doğal kür

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ses kisikligina karsi prof dr saracoglundan dogal kur VyVZeyjV

Özellikle mevsim geçişlerinde hastalıklara daha açık hale geliyoruz. Çok fazla sunum yapan, topluluk arasında konuşması gereken kişiler, ses sanatçıları en fazla ses kısıklığı sorunu yaşayan kişiler arasında. Bunun yanı sıra mevsimsel hastalıkların semptomları nedeniyle de ses kısıklığı sık görülüyor. Kimyager ve Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ses kısılmasında uygulanabilecek en etkili iki kürün tarifini verdi.

bitki cayi yesil cay detoks toksin atma

Adaçayı ve ebegümecinin ses kısıklığına iyi geldiğini belirten Kimyager ve Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, adaçayı ve ebegümeci ile çay yaptıktan sonra bu çayları ılıtıp, ılınan çay ile birkaç kere gargara yapılmasını tavsiye ediyor. “Gargaranın ardından kalan çayı da için” diyor. Ancak bu çayı yaparken ebegümeciyi 3’te 1 oranında kullanmak gerekiyor.

SES KISILMASINA KARŞI PROF. DR. SARAÇOĞLU KÜRÜ

 • 3’te 1 oranında ebegümeci
 • 3’te 2 oranında adaçayını karıştırın
 • Bu iki bitkiyi 7-8 dakika kadar demleyin
 • Ardından bitkileri süzün.
 • Çayın ılınmasını bekleyin.
 • Ilındıktan sonra bir kısmı ile birkaç defa gargara yapın.
 • Kalan çayı için.

Bu kürü günde bir defa yapmanız yeterli.

SES KISIKLIĞINA KARŞI TURP SUYU İLE BALLI KÜR

Ses kısıklığına karşı Prof. Dr. Saraçoğlu’nun bir diğer kürü ise turp suyu ile yapılan kür.

NASIL YAPILIR?

Bir turbun suyunu sıkın. 1 tatlı kaşığı kadar turp suyu ile 1 tatlı kaşığı balı karıştırın.
Ardından ağzınıza bu karışımı alın ancak yutmayın. Ağzınızdaki salya sekresyonu ile sıvanarak boğazınızdan yavaşça geçmesini bekleyin.

Prof. Dr. Saraçoğlu verdiği bu ikinci kürün de ses kısıklığına çok iyi geldiğini belirtiyor ve bu kürü de günde bir defa yapmanın yeterli olduğunu belirtiyor.

BU HABERLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber