user
ZEBRA DESENİ YİNE YÜKSELİŞTE

Sıradaki içerik:

ZEBRA DESENİ YİNE YÜKSELİŞTE

SEPHORA TÜRKİYE’DEN İLK INFLUENCER İŞ BİRLİĞİ KOLEKSİYONU: SEPHORA X MERVE ÖZKAYNAK

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

sephora turkiyeden ilk influencer is birligi koleksiyonu sephora x merve ozkaynak 4gzujWlS

950c027c ce47 4f31 8e28 d23a5ce5a6b7 My%20Post%20Copy

Güzelliğin hudut tanımayan gücü Sephora’nın vazgeçiilmez markası Sephora Collection, makyaj ve hoşluk mevzularında Türkiye’nin toplumsal medya platformlarında en çok ilgi gören influencer’larından biri olan Merve Özkaynak ile herkes için hoşluğun gücü diyerek eşsiz bir koleksiyona imza atıyor.

Spontan anları, her şartta kendini hoş hissetmeyle birleştiren Merve Özkaynak, Sephora ile hoşluk tutkunlarının vazgeçilmesi olacak 7 özel eser ile karşımıza çıkıyor. Koleksiyon, keşfetme hissiyle özgüveni kucaklayarak Sephora Collection’ın samimi, eğlenceli ve renkli dünyasına atıfta bulunuyor. Kendini renklerle tabir etmenin farklılığını ön plana çıkaran bu özel koleksiyon, hoşluk tutkunlarının gün uzunluğu her anına eşlik ediyor. Merve Özkaynak’ın şahsî hoşluk seyahatinden esinlenilen koleksiyonda; özsevgi, özsaygı ve özgüven hislerinin renklere yansıması sunuluyor. Koleksiyona ilişkin her bir eser, Merve Özkaynak’ın hayatına mana katan başta kızı Melisa dahil olmak üzere seyahat rotaları ve vloglarını kapsayacak biçimde tek tek özgün isimlerle isimlendirilmiştir.

Koleksiyonun ikonik eserleri ortasında yerini alan güçlü pigmentlere sahip far paleti, bronzdan altına ve sıcak pembeye geçiş yapan doğal bitişli yüz paleti, gündüzden geceye uyarlanabilen özgün görünümler sunuyor. Sıcak renk tonlarıyla harmanlanan paletler, cildi aydınlatmayı destekleyen yapısıyla makyaj tutkunlarının favorisi oluyor.

c68313d6 15da 41cc 98a1 ac48608a9b79 585f8f9b fe40 4f03 88df 586adda28210

Koleksiyondaki İstanbul, Londra ve Amsterdam renk kodlarıyla Sephora Collection’ın kadife yapılı likit rujları dikkatleri üzerine çekeceğiniz bir dudak makyajı için kolay uygulanabilir alternatifler sunuyor. Kirpiklere hacim ve dolgunluk veren ultra siyah yansımasıyla Size-Up maskara ise Merve Özkaynak’ın dokunuşuyla tekrar yorumlanıyor. Merve’nin favorisi olan C+E Vitamin içerikli cilde ışıltı vermeyi destekleyen serum ve gün uzunluğu nemlendirmeye yardımcı göz altı kreminden oluşan kit ise hoşluk ritüelinin iki yıldız eseri olarak koleksiyonda ön plana çıkıyor.

Merve Özkaynak yeni koleksiyonu ile ilgili olarak şunları tabir etti; “Sephora Collection ile Sephora Türkiye’nin birinci influencer koleksiyon işbirliği olan Sephora x Merve Özkaynak Koleksiyonumuzu paylaşmanın gururu ve heyecanı içerisindeyim. Her yaştan, her deri ve her göz rengine sahip bayanın makyaj ve cilt bakımı yapmanın ne kadar keyifli ve kolay oldugunu deneyimleyebileceği özel bir koleksiyon. Hoşluk tutkunları için cilt bakım kiti, 6 farklı metalik renge sahip far paleti, 3’ü bir ortada olan yüz paleti ve her makyaj tarzına ahenk sağlayacak 3 mükemmel renge sahip Lip Stain rujlar hazırladık. Koleksiyonda yer alan C+E vitamli cilde ışıltı vermeyi destekleyen serum ve göz etrafını nemlendirmeye yardımcı bakım kremi ile cildini yepisyeni bir güne hazırlayan bayanlar, Sephora x Merve Özkaynak koleksiyonu ile her an özgüveni yüksek görünümlere heyecan katacak. Her bayanın kendi hayatından anlar yakalayabileceği hayatımdan ve hayallerimden ilham alarak hazırladığımız bu özel koleksiyonumuzu çok seveceklerine eminim”.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber