user
Vartabit nasıl yapılır eşsiz bir lezzet!

Sıradaki içerik:

Vartabit nasıl yapılır eşsiz bir lezzet!

SELENA GOMEZ MENTAL SAĞLIK İÇİN BAĞIŞ TOPLUYOR!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

selena gomez mental saglik icin bagis topluyor gabLmPjR

7a55d1c9 5506 4752 8e84 d350f9b357ec gomez

Kısa bir müddet evvel Rare Beauty isimli hoşluk markasını kuran Selena Gomez, ‘Rare Tesir Fonu’ ile mental sıhhat için $100 milyon bağış toplamayı hedefliyor. 28. doğum günü için ikram beklemek yerine insanlara yardımcı olmayı tercih eden Gomez, imkanları az olan toplumlar için mental sıhhat takviyesinde bulunacak. 

Rare Beauty’nin yıllık satışlarının %1’i ve partnerlerin dayanağını bu fona bağışlayacak olan Gomez, planlarına nazaran önümüzdeki 10 sene içerisinde ‘Rare Impact’ fonu için $100 milyon toplamış olacak. Şayet Gomez bu gayesine ulaşırsa, kurumsal bir şirketten akıl sıhhatini destekleyen en büyük fonlardan birini kurmuş olacak. Her vakit mental sıhhat konusunda açık ve dürüst olan Gomez, birçok kere hayranlarına motive edici konuşma yapmıştı. Miley Cyrus’un Instagram canlı yayınlarından birine katılan Selena Gomez, mental sıhhat geçmişini ve bipolar teşhisini anlatmıştı. Akıl sıhhatinin utanılmadan konuşulması ve yardım alınması gerekilen bir bahis olduğunun altını çizen Gomez, bu insiyatifi ile hayranlarının takdirini topladı. 

“Rare Impact Fonunu gerçeğe dönüştürmeme yardımcı olan bir takım ile çevrelendiğim için çok şanslıyım. Markanın kuruluşundan beri toplumumuza geri vermek ve mental sıhhat servislerine erişime muhtaçlığı olan insanlara dayanak olmak istedik. Rare Beauty, insanların birbirleriyle daha bağlı ve dünyada daha az yalnız hissetmelerine yardımcı olmaya odaklanıyor. Rare Impact Fonu birçok ömür üzerinde direkt bir tesir yapacak ve sonuçta dünyada bir fark yaratacak. Takviyeye gereksinim duyan herkese bu hizmetleri sunmak için ortaklarımızla yapmaya başladığımız işten gurur duyuyorum,” diyen Gomez, bir basın açıklaması ile yeni projesinin gayesini anlattı.

Mental sıhhat konusunda uzmanlardan dayanak alan Rare Beauty, tıpkı vakitte bu proje için Rare Beauty Mental Sıhhat Konseyi’ni kurdu. Üniversitelerden, ‘Sad Girls Club’ ve ‘National Alliance for Hispanic Health’ üzere kurumlardan ve Sephora ve Youtube üzere şirketlerden oluşan kurul üyeleri, insiyatifin daha muteber ve profesyonel olmasını sağlıyor. “Hedefimiz savlı. Önümüzdeki 10 yıl içinde akıl sıhhati için $100 milyon toplamak istiyoruz,” diyen Rare Beauty CEO’su Scott Friedman, “Rare Impact Fonunun başlatılmasıyla, dünyadaki ruh sıhhati üzerine odaklanmış en büyük hayırsever eforlardan birini yaratacağız. Fonlar, bilhassa yetersiz hizmet alan topluluklar için ruh sıhhati hizmetlerine erişimi arttırmaya hakikat gidecek,” diye ekledi. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber