user
Erken adet olma sebepleri neler diyabet nedeni!

Sıradaki içerik:

Erken adet olma sebepleri neler diyabet nedeni!

RALPH LAUREN’DEN REKOR BAĞIŞ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ralph laurenden rekor bagis V7955QLM

8e6d24d9 9e25 4ba9 a2ec 742161bdd743 RALPH

Bağış, Acil Yardım Vakfı, Dünya Sıhhat Örgütü'nün COVID-19 Dayanışma Fonu ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı kuruluşlar ortasında bölünecek.

Ralph Lauren, bu sabah markanın sitesine yayınlanan basın açıklamasında,” artık her zamankinden daha fazla, birbirimizi desteklemek bizim misyonumuz haline geldi,” dedi.

Ralph Lauren çalışanlarına, Acil Yardım Vakfı aracılığıyla da her türlü yardımı sağlayacaklarını ve bağışın bir kısmının da Amerika Moda Dizayncıları Konseyi'ne (CFDA) gideceğini belirtti.

Lauren mevzuyla ilgili, “Şirketimizin temelinde, yaratıcılığımıza, inancımıza ve en kıymetlisi birbirimize olan desteğimize ilham veren bir beraberlik ruhu her vakit olmuştur. Geçtiğimiz haftalarda ve aylarda, bu temel hiç sarsılmadı. Biz ne olursa olsun, kim ve nereden olduğumuzun ehemmiyeti olmadan, hepimizin bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, bu kriz boyunca takımlarımıza ve topluluklarımıza yardımcı olmak için kıymetli adımlar atıyoruz” dedi.

Ralph Lauren, mağazalarının da süreksiz olarak kapatılacağını ve çalışanların fiyatlarını yeniden de alacaklarını, Instagram sayfalarından duyurdu.

Bu cömert bağışa ek olarak Ralph Lauren,  maske ve gözetici giysi üzere medikal hami materyallar de üretecek. WWD'nin haberine nazaran marka, Amerikan takımıyla birlikte 25.000 maske ve 250.000 izolasyon önlüğü üretecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber