user
ALICIA KEYS NEDEN İKİNCİ ÇOCUĞA KARAR VERDİĞİNİ AÇIKLADI

Sıradaki içerik:

ALICIA KEYS NEDEN İKİNCİ ÇOCUĞA KARAR VERDİĞİNİ AÇIKLADI

Rahat bir uyku nasıl sağlanır yürüyüş yapın!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

rahat bir uyku nasil saglanir yuruyus yapin QDCmc8Tt

egzersiz yemekten once mi yemekten q6Ff cover

egzersiz yemekten once mi yemekten q6Ff cover

Devamlı uykusuzluk çekiyor ve iyi bir uyku kalitesine sahip olmadığınız düşünüyorsanız sizin için derlediğimiz egzersizleri mutlaka deneyin. Sağlıklı bir yaşam ve iyi bir uykunun yolu egzersizden geçiyor. İşte mışıl mışıl uyumanızı sağlayacak o egzersizler!

Yoga

Yoga kursuna gidin demiyoruz fakat yoganın rahatlatıcı etkisiyle sağlıklı bir uyku deneyimleyebilirsiniz. Evinizin bir köşesinde mum yakıp kendinizi basit bir akışla yönlendirerek güne başlayabilirsiniz.

Ağırlık kaldırma 

Ağırlık kaldırma çok korkutucu görünse de herkes için işe yarayan yönleri bulunuyor. Harika bir gece uykusu için CrossFit’e başlayabilirsiniz.

Koşu

Stresli olduğunuzda ya da olumsuzluktan uzaklaşmak istediğiniz zamanlarda, güzel uzun bir koşu aklınızı temizleyebilir ve rahatlamanıza yardımcı olabilir. Sadece 20 dakika bile koşmak daha rahat bir uyku için sakin bir zihin yaratır.

Yürüyüş 

Koşmak sizi yoruyor ve iyi gelmediğini düşünüyorsanız, bunun yerine yürüyüş yapabilirsiniz. Kalbiniz kesinlikle koştuğunuz kadar zorlanmayacak. Yavaş tempoda yaptığınız yürüyüşte bile vücüdunuzda kan akışı olacak. Özellikle akşam yemeğinden sonra yaptığınız yürüyüş sindiriminize yardımcı olacak.

Ağırlık kaldırma 

Ağırlık kaldırma çok korkutucu görünse de herkes için işe yarayan yönleri bulunuyor. Harika bir gece uykusu için CrossFit’e başlayabilirsiniz.

Bahçe işleri

Pennsylvania Üniversitesi’nin yaptığı çalışmaya göre bahçe işleriyle uğraşmak, kuvvetli bir antremana eş değer! Sağlıklı ve huzurlu bir uyku için bahçe işlerine mutlaka zaman ayırın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber