user
KIM KARDASHIAN, DOĞAL SAÇINI GÖSTERDİ

Sıradaki içerik:

KIM KARDASHIAN, DOĞAL SAÇINI GÖSTERDİ

PRENS HARRY’DEN ŞAŞIRTAN İTİRAF

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

prens harryden sasirtan itiraf DnKdLKgr

8be687a4 ea84 44ed 8392 0311aa039b8c harry

Merakla beklenen otobiyografisinin yayını öncesinde Prens Harry, bir TV röportajında “Babamı geri istiyorum. Kardeşimi geri istiyorum” dedi.

Bu yorum, Sussex Dükü’nün ITV için haber sunucusu Tom Bradby ile kaydettiği bir röportajın önizleme klibinde ortaya çıktı. Röportajın tamamı, Prens Harry’nin Spare isimli otobiyografisinin yayınından yalnızca iki gün evvel, 8 Ocak’ta yayınlanacak.

ITV tarafından “Harry: The Interview”dan yayınlanan öteki klipler, Prens Harry’nin eşi Meghan Markle ile 2020’de medya tacizi nedeniyle kraliyet misyonlarından geri adım atıp, yurt dışına taşınma kararının akabinde kraliyet ailesiyle olan problemli bağları hakkındaki Netflix belgesel dizileri hakkında konuştuğunu gösteriyor.

Kendisi, babası Kral Charles ve kardeşi Prens William ortasındaki güçlü bağlantıdan bahseden Harry, “Asla bu biçimde olmasına gerek yoktu” diyor. Ayrıyeten bir kurumun değil, bir ailenin kesimi olmak istediğini ve ailesinin uzlaşma konusunda katiyetle hiçbir isteklilik göstermediğini söylediği duyuluyor.

Sussex Dükü’nün röportajda alakaları hakkında daha fazla konuşmasının yanı sıra annesi Prenses Diana’nın mevti ve geleceğe dair umutları ve planlarına da değinmesi bekleniyor. Röportaj 8 Ocak Pazar günü saat 21.00’de yayınlanacak ve 90 dakika sürecek.

Prens Harry, 8 Ocak’ta yayınlanması beklenen öteki bir röportajı da CBS News’taki 60 Dakika için Anderson Cooper ile kaydetti. Bu röportajdan yayınlanan fragman kliplerinde, kraliyet öyküsünü açıklamaya karar verdiğini açıklıyor.

Her iki röportaj da, Prens Harry’nin 10 Ocak’ta yayınlanacak otobiyografisi Spare’ın öncesinde, 8 Ocak 2023’te yayınlanacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber