user
Çocuklar yeşillik tüketmezse ne olur?

Sıradaki içerik:

Çocuklar yeşillik tüketmezse ne olur?

PRENS HARRY VE DÜŞES MEGHAN KIRMIZI HALIYA GERİ DÖNDÜ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

prens harry ve duses meghan kirmizi haliya geri dondu aUegfJZD

739f90ce e49e 4d72 b3e3 0abd5c68d66a meghan harry redcarpet

Sussex Dükü ve Düşesi, Çarşamba günü New York’ta düzenlenen 2021 Salute to Freedom Gala’da uzunluk gösterdi. Prens Harry ve Meghan Markle resmi kraliyet misyonlarından ayrıldığından beri, artık süslü etkinliklerde nadiren göz kamaştırıyorlar. Dün gece ise ikili, New York City’deki Intrepid Müzesi’nde galaya katılmak için ender görülen bir kırmızı halı görünümü sergiledi.

Gala için Markle, her açıdan görülmeyi hak eden çarpıcı bir kırmızı Carolina Herrera elbise tercih etti. Dalgalı dalgalı yakalı ve önden yırtmaçlı, uzun dökümlü bir kuyruğa sahip, bele oturan bir elbise giydi. Giuseppe Zanotti bordo saten ayakkabıları ve Maison Birks küpelerini ile görünümünü tamamladı.

d05abf1e 37dc 4123 83d8 aba890575738 0bb10ff6 ce70 44bb b6b9 8b0585768ab5
Düşesin hoşluk görünümü taze, ışıltılı ve göz alıcıydı. İmzası olan ince dumanlı gözü kızarık yanakları tercih etti. Saçını şık bir düğüm topuzla tutturdu.

Prens Harry de bu akşam için epeyce şık giyinmişti ve özel merasim için klasik siyah bir smokin tercih etti. Hem Meghan hem de Harry, 11 Kasım’da İngiltere’nin kendi Anma Günü’ne bir selam olarak kırmızı haşhaş çiçekli iğneler taktılar.

0e4bdf82 82d7 4fa2 90a5 67a26d618418 1e4a1499 f27a 4f31 bdc1 c1d2265a9159
Çiftin az görülen kırmızı halı görünümü sırasında, bir muhabir “Meghan, kocanla gurur duyuyor musun?” diye sorduğunda Meghan partnerine tatlı bir iltifatta bulundu. Gülümsedi ve “Onunla her vakit gurur duyuyorum, evet” karşılığını verdi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber