user
JENNIFER LOPEZ 20 SENE ÖNCE BEN AFFLECK’TEN AYRILDIĞI ZAMAN HAKKINDA KONUŞTU

Sıradaki içerik:

JENNIFER LOPEZ 20 SENE ÖNCE BEN AFFLECK’TEN AYRILDIĞI ZAMAN HAKKINDA KONUŞTU

PATİ DOSTU PETRA KOLTUK TAKIMI İLE HEM SİZ HEM DE KÜÇÜK DOSTUNUZ ÇOK RAHAT!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

pati dostu petra koltuk takimi ile hem siz hem de kucuk dostunuz cok rahat C4vNY3cv

fb463aed 339b 49bf 8a40 a3306ec631f0 fc6d96d7 8fb5 4fc7 a483 ac7801179cc9

Evdeki sempatik ve yaramaz dostlarımız vakit zaman mobilyaları yıpratabiliyor. Bunun için örtü örtmek, ona tırmalama tahtası almak, uzaklaştırıcı spreyler kullanmak üzere tahliller bulsak da bütün bunlar kâfi olamayabiliyor. Her zevke hitap eden, göz alıcı koleksiyonlarıyla fark yaratan Enza Home, evcil hayvan sahiplerine “pati dostu” bir koltuk ekibi sunuyor.

Petra Koltuk Ekibi, pati dostu kumaşı sayesinde dayanıklılık, konfor ve şıklığı buluşturuyor. Paklığı kolay ve bir o kadar da güçlü olan kumaşa sahip Petra Koltuk Kadrosu, şirin dostlarımızın tırmalamalarına karşı yüksek dayanım sağlayarak uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor. İşlevselliğiyle de dikkat çeken Petra Koltuk Ekibi, 3’lü koltuk ve 2’li koltuk modüllerinde bulunan kol düzeneğinin yanlara yanlışsız açılma özelliğiyle ekstra oturum alanı, üste gerçek kademeli açılma özelliğiyle ise gerektiğinde sehpa, uzanıldığında ise baş takviyesi yaratıyor. Konforlu sırt minderleriyle rahatlığı taçlandıran 3’lü koltuk ve 2’li koltuk modülleri, sırt minderleri kaldırıldığında oluşan oturum genişliği sayesinde yatak olarak da kullanılabiliyor.

Petra Koltuk Takımı’nın özellikleri bununla da bitmiyor. 3’lü koltuk modülünde bulunan wireless ve USB şarj ünitesi, teknolojik aygıtlarınızı kolay kolay şarj edebilmenizi sağlıyor. Yüksek ayakları sayesinde temizlikte kolaylık sunan Petra’nın ceviz ahşap ayaklı ve metal ayaklı olmak üzere; ergonomik oturuma sahip, çağdaş tarzda iki farklı berjer alternatifi de bulunuyor. 3’lü ve 2’li koltuk modüllerinin ise füme ve ceviz olmak üzere 2 farklı ayak renk seçeneği mevcut.

BU BİR REKLAMDIR.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber