user
Yakın arkadaşın hoşlanma belirtileri neler başbaşa görüşmek istiyorsa…

Sıradaki içerik:

Yakın arkadaşın hoşlanma belirtileri neler başbaşa görüşmek istiyorsa…

PARIS HILTON’UN BELGESELİNDEN İPUÇLARI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

paris hiltonun belgeselinden ipuclari 4OREgktB

4ef66722 11ff 45af 8b22 31d1a2a2b23b paris

Eylül ayında ‘This Is Paris’ isimli belgeselini yayınlamaya hazırlanan Paris Hilton, hayranlarına açılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Salı günü Jimmy Kimmel Live gösterisine katılan Hilton, yeni belgeselinden ipuçları paylaştı. “Kimse benim hakikaten kim olduğumu bilmiyor. Çocukluğumda bana bir şey oldu ve bunu asla kimseye anlatmadım. Hala bunun hakkında kabuslar görüyorum,” diyen Hilton, teaser görüntüde çocukluk travmasından bahsetti. 

Paylaşılan görüntüde çocukluğunda yaşadığı travmanın ayrıntılarından bahsetmeyen Hilton, edinen bilgilere nazaran Utah’ta gittiği yatılı okulda mental zorbalık ile uğraş etti. Yaz tatili sebebiyle gösteriye orta veren Jimmy Kimmel yerine sunuculuğu üstlenen Nikki Glaser’a konuşan Hilton, birebir vakitte belgesel hakkında hislerini paylaştı. “Çok heyecanlıyım lakin tıpkı vakitte sinemada konuştuğum bahisler yüzünden çok gerginim. Bunları daha evvel hiç anlatmamıştım, sahiden çok şahsî ve travmatik tecrübeler. Bunu açıkça konuşmak biraz sıkıntı oldu.” diyen Hilton, yeni belgeselin farklı istikametlerini ortaya çıkardığını belirtti. 

View this post on Instagram

Sneak peak of my new documentary ???? #ThisIsParis premiering September 14th on @Youtube Originals. Finally ready to reveal who I truly am and speak about experiences in my life that I’ve never told anyone before. Get ready to meet The Real Paris.

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on Jul 21, 2020 at 6:52pm PDT

2003’ten 2007’ye kadar Nicole Richie ile bir arada ‘The Simple Life’ isimli reality gösterisinde yer alan Hilton, ‘This Is Paris’ belgeselinin çok daha farklı olduğunu belirtti: “Tabii ki kameralar önünde olmaya alışkınım. Lakin olağanda çok utangaç bir beşerim. Bu yüzden bir karakter yaratıp onu oynamayı çok sevmiştim. Büsbütün kendim olmak epey enteresan bir tecrübeydi lakin birebir vakitte birçok açıdan terapi üzere geldi. Kendim hakkında bilmediğim çok şey öğrendim. Neden şu an bu türlü bir insan olduğumu ve kendimi çok daha âlâ anlıyorum.”

Alexandra Dean tarafından yönetilen belgesel sinemasının imalini ise Aaron Saidman üstlendi. Tıpkı vakitte Kathy Hilton, Nicky Hilton, Kyle Richards ve Kim Kardashian’ın da yer alacağı belgeselde Paris Hilton’un bir influencer ve şöhret ömrü anlatılacak. Hilton’un hayatının karmaşık gerçekliğini izleyeceğimiz bu belgeselde global bir markadan yahut bir reality gösterisi yıldızından daha çok gerçek bir insan göreceğimiz belirtiliyor. Birçok vakit gerilimli ve yalnız olarak tanımlanan “Çocukluğunda gördüğü mental zorbalık, şiddet içeren alakalar ve medyada harikulâde pozlamadan kurtulan Hilton, genç masumiyetinden geriye kalanları korumak için kendini dünyaya yansıtıyor. Geçmişin peşinden koşan ve istisnai bir iş ahlakına dayanan Hilton, kendi servetini yaratmaya ve kendi yolunu çizmeye kararlı,” diye açıklanan belgeselin geçtiğimiz Nisan ayında Tribeca Sinema Şenliğinde gösterilmesi bekleniyordu. Lakin pandemi sebebiyle ertelenen belgesel prömiyeri Eylül ayında gerçekleşecek. 

.@ParisHilton shares an exclusive first look at her upcoming documentary “This is Paris” and opens up for the first time about past trauma that has affected her life for years. pic.twitter.com/ByqvW0cJc9

— The Talk (@TheTalkCBS) March 6, 2020

Mart ayında 'The Talk' gösterisinde belgeselinin kendisine “bir terapi gibi” geldiğini anlatan Hilton, “Yönetmen ile çok yakın olduk, bana nitekim çok fazla soru sordu. Geçmişim ve yaşadıklarım hakkında düşünmeye başladım, hayatımı ne kadar etkilediğini ve bu travmaları ne kadar uzun müddettir taşıdığımı anladım,” demişti. Geçmiş yılların acılarını ve sorunlarını hala içinde taşıdığını fark eden Hilton, uzun bir müddettir bunlarla yüzleşmediğini söyledi. “Bence beşerler bu belgeseli izlediklerinde, daha evvel görmedikleri çok farklı bir tarafımı keşfedecekler. Dürüst olmak gerekirse bu seneye kadar ben de kim olduğumu bilmiyordum. Bu yüzden ben de bu sinema sayesinde kendim hakkında çok fazla şey öğrendim,” diyen Hilton, bu belgeselin kendisi için bir dönüm noktası olduğunu vurguladı. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber