user
H&M’DEN PETA ONAYLI HAYVAN DOSTU KOLEKSİYON: “CO-EXIST HİKAYESİ”

Sıradaki içerik:

H&M’DEN PETA ONAYLI HAYVAN DOSTU KOLEKSİYON: “CO-EXIST HİKAYESİ”

PANDORA’NIN YENİ MOMENTS KOLEKSİYONU BİRLİKTELİĞİ KUTLUYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

pandoranin yeni moments koleksiyonu birlikteligi kutluyor PARURDQt

0592c718 8990 4fc1 a739 284e39129995 kapak%20copy

Yeniden bir ortaya gelebildiğimiz ve sevdiklerimizle keyifli vakit geçirdiğimiz günlerin kutlaması olarak Pandora, yepisyeni Moments koleksiyonu ile onlarla bağımızı anlatan, sevgi dolu armağanlar sunuyor.

En yakınlarınızla geçirdiğiniz unutulmaz anılarınızı ya da özel günlerinizi kutlamak için el personelliği ile üretilmiş eşsiz kış koleksiyonuyla sevginize sıcacık bir dokunuş katacaksınız. Asimetrik Yıldız Klipsli Zincir Bileklik ile ışıltınızı yansıtırken, bilekliğin favori tamamlayıcıları Büyüteçli Yıldız Çift Sallantılı Charm, Ağaç ve Galaksi Ay Çift Sallantılı Charm ve Yıldız & Yeni Ay Charm üçlüsü ile bileğinizde gökyüzünden gelen sihri görünümünüze taşıyabilirsiniz.

efe86c9b 1141 4ead 9cc6 9948303ab12b 6bab10c3 9498 4aba abd3 3f1e047f668d
Galaksi Mavisi ve Yıldız Murano Charm sizi karanlık gökyüzünün derinliklerine çekerken, Pavé Asimetrik Yıldız Kolye ile sonsuz yıldız görünümleri hayat buluyor. İster şımartmak için kendinize, ister hayatınıza ışıltı katan sevdiğiniz birine armağan edin; Pandora Moments koleksiyonundaki her bir mücevher, apayrı kıssalarda hayat bulması için tasarlandı.

5b86024b 0784 4c5b aba5 9ef913be52ac 28d55d36 25f5 487e b3ab 914e9d79715a

Pandora Kreatif Yöneticileri Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo: “Özel günler ve kutlamalarda sevdiğimiz insanlara eksiksiz hediyeyi almak için emek ve vakit harcıyoruz. Sevdiklerimizle birlikte olmak, bağ kurmak bu sene her zamankinden daha da kıymetli. Bu yüzden biz de bir ortaya gelmenin kıymetine odaklandık. Koleksiyonun yeni mücevherleri aile ve arkadaşlarımızla bir ortaya gelmenin sihrini kutluyor.” diyor.

Pandora Moments ile sevgiyi kutlama zamanı!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber