user
Azerbaycanın ünlü sesi Şebnem Tovuzlu Şehitlere hitaben söylediği şarkıya beğeni yağdı!

Sıradaki içerik:

Azerbaycanın ünlü sesi Şebnem Tovuzlu Şehitlere hitaben söylediği şarkıya beğeni yağdı!

NICKI MINAJ İLK BEBEĞİNİ DÜNYAYA GETİRDİ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

nicki minaj ilk bebegini dunyaya getirdi XF6ANCE7

0cdcd2ab a5d1 4d66 be6b ea0307288f14 nicki

Nicki Minaj resmi olarak bir anne! Bebeğin cinsiyeti ve ismi şimdi bilinmese de Minaj’ın TMZ’nin haberine nazaran Minaj, eşi Kenneth Petty ile birinci bebeklerini Çarşamba günü Los Angeles’ta dünyaya getirdi. Temmuz ayında Instagram üzerinden bir fotoğraf serisi ile gebe olduğu haberini duyuran Nicki Minaj, fotoğrafa “Hamileyim” yazmıştı. 

2020’nin başlarında hamilelik söylentileri başlarken, Twitter üzerinden bir hayranı Minaj’dan bir hamilelik fotoğrafı paylaşmasını istemişti. Hayranının sorusunu yanıtlayan Minaj, “Evet birkaç ay sonra. Dünya buna şimdi hazır değil,” diyerek söylentileri doğrulamıştı. 

Queen Radio’nun bir kısmına katılan Minaj, “Evlilik evrakımızı aldık,” diyerek Petty ile evlendiğini söylemişti. “Sanırım aradığım şey yalnızca mutluluktu. Memnun bir noktaya ulaşmak çok zordu. Artık ise oradayım ve kimse için bunun değişmesini istemiyorum,” diyen Minaj, evliliği ile çok keyifli olduğunun altını çizmişti. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber