user
Erkekler mesajlarda ne demek ister kalpli emojiler gönderiyorsa…

Sıradaki içerik:

Erkekler mesajlarda ne demek ister kalpli emojiler gönderiyorsa…

NICKI MINAJ İLK BEBEĞİNE HAMİLE

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

nicki minaj ilk bebegine hamile rl65DrWS

ad0c575f 91d5 4cf8 933b 6b0cde7fb326 minaj

Nicki Minaj söylentileri doğruladı! Eşi Kenneth Petty ile birinci bebeklerini beklediğini duyuran Minaj, Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Mayıs ayında bir hayranının büyüyen karnının fotoğrafını sormasına, “Belki birkaç ay sonra. Dünya buna şimdi hazır değil,” diyerek yanıt veren Minaj, hayranlarını şaşırtmıştı. Daha sonra hamilelik semptomları hakkında konuşan Minaj, “Midem bulanıyor ve daima tuvaletim geliyor. Bunun manasını biliyor musunuz?” diye bir paylaşım yapmıştı. 

View this post on Instagram

#Preggers ????

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on Jul 20, 2020 at 7:21am PDT

Petty ile 16 yaşında tanıştığı bilinen Nicki Minaj, yıllar sonra eski sevgilisi ile yine bir ortaya geldi. Petty’nin New York’ta cinsel hata sürece kabahat kaydının olması ve adam öldürmesi kabahati ile mahpusta yatması nedeniyle bağlantısı için eleştirilen Nicki Minaj, 2019’da katıldığı bir radyo programında evlenmeyi planladıklarını söylemişti. Ekim 2019’da evlenen çift, şimdilerde birinci bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanıyorlar. 

Yea in a couple months. The world ain’t ready yet ????☺️???? https://t.co/E5bf12pAek

— Mrs. Petty (@NICKIMINAJ) May 7, 2020

Lil Wayne ile evli olmak hakkında konuşan Minaj, “Bu kadar huzurlu olacağını düşünmemiştim. Evli olmasanız bile, ruh eşinizi yahut sizi anlayan birini bulduğunuzda bu sizi dünyanın doruğuna taşıyor,” demişti. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber