user
Hangi besinler alerjiye daha çok neden olur bunlara dikkat!

Sıradaki içerik:

Hangi besinler alerjiye daha çok neden olur bunlara dikkat!

MUTLAKA BİLMENİZ GEREKEN 10 GÜZELLİK UYGULAMASI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

mutlaka bilmeniz gereken 10 guzellik uygulamasi

a7afa96f 46bc 430b 9a01 36559ca7bc10 beauty app

Ne kadar inkar etsek de akıllı telefonlarımız neredeyse bir organımız haline geldi. Telefonumuzu öteki bir odada bıraksak bile içimizde tuhaf bir his oluyor, güya hayatımızda bir şey eksikmiş üzere hissediyoruz. Değil mi? Evet, verimli olmaya çalışıyoruz, ekran vaktimizi azaltmaya çalışıyoruz ancak günün sonunda tekrar telefonlarımıza sarılıyoruz. Ne kadar sağlıklı bilemiyoruz ancak (muhtemelen hiç değil!) uyandığımızda birinci baktığımız ve yatmadan evvel son baktığımız şey: telefonumuz! 

Özellikle toplumsal izolasyonda olduğumuz ve konuttan çıkmadığımız için telefonlarımız ile olan bağımız daha da güçlendi. Bu nedenle daima Instagram’da ünlülere ve influencerlara bakmanın yanı sıra telefonunuz ile yapabileceğiniz verimli bir teklifimiz var: Hoşluk uygulamaları! Hoşluk salonlarına gidemediğimiz için ve konuttan çıkmayacağımız niyeti ile kendimizi birazcık saldığımız için hoşluk uygulamalarına göz atıyoruz! Geçtiğimiz günlerde “Güzellik salonları kapandığı için birçoğunuzun selfie paylaşmadığını görüyorum.” yazılı bir fotoğraf paylaşan Snoop Dogg’u yanıltmaya kararlıyız. Evdeyken de toplumsal karantina öncesi kadar bakımlı olduğumuzu kanıtlamak için dijital uygulamaları deneyebilirsiniz. 

Şaka bir yana, aşağıda göreceğiniz uygulamalar; makyaj ve cilt bakımı, saç üzere birçok hususa değiniyor. Hayalinizdeki saçları dijital ortamda deneyebilir, deri renginize uygun bir fondöten bulabilir yahut İlkbahar 2020’nin oje trendlerini sanal olarak uygulayabilirsiniz… Tavsiyeler, görüntüler, tüyolar ve artırılmış gerçeklik ile fotoğraflarınıza dokunuşlar yapan bu uygulamalar bakmaya değer! Bu hoşluk uygulamalarını denedikten sonra bol bol selfie paylaşmayı ve Snoop Dogg’a selam yollamayı da unutmayın! 

THINK DIRTY

Güzellik eserlerini ve markalarını 0’dan 10’a kadar sıralayan Think Dirty uygulaması hangi eserlerin cildiniz için sağlıklı olduğunu anlamanıza yardım ediyor. Farklı özelliklere nazaran eserleri sıralayan Think Dirty uygulaması ile hoşluk ve cilt bakım eserlerinizi gözden geçirebilirsiniz. 

GARNIER COLOR MATCH

Uzun bir müddettir saçlarınızın rengini değiştirmek istiyor lakin bir türlü yürek edemiyor musunuz? Garnier Color Match uygulaması ile saç renginizi dijital olarak değiştirebilir ve cilt renginize uygun olan tonu belirleyebilirsiniz. 

YOUCAM NAILS

Sosyal izolasyon müddetinde yapacak çok şey var! Manikür yaptırmaya kuaförlere gidemiyorsanız, bu hususta uzmanlaşmanın tam vakti. YouCam Nails uygulamasına tırnaklarınızın fotoğrafını yükleyerek farklı desenler ve renkler deneyebilirsiniz. Daima aseton ile beğenmediğiniz ojelerinizi ve desenlerinizi silmek yerine bu uygulama ile yanılgıları azaltabilirsiniz. 

UVLENS

“Güneş mi? En son güneşi 2 hafta evvel görmüştüm!” diyor olabilirsiniz. Pek de yalnız sayılmazsınız… Tüm dünya birebir sıkıntıdan yakınıyor olabilir. Lakin ziyanlı UV ışınları sizi her yerde etkileyebilir. Şayet toplumsal izolasyon kurallarına uyarak yürüyüşe yahut koşuya çıkıyorsanız UV ışınlarına dikkat etmeniz gerekebilir. Bu nedenle tedbir almakta yarar var. UVLens uygulaması ile dışarıdaki UV ışın oranlarına nazaran dışarıya çıkacağınız saatleri belirleyebilirsiniz. Birebir vakitte cildinize tahlil yapan UVLens uygulaması cilt tonunuza nazaran risk faktörlerini belirliyor. Corona virüsünden kaçarken ziyanlı UV ışınlarına yakalanmayalım!

TROVESKIN

Bir test ile başlayan TroveSkin uygulaması, cilt tipinizi belirliyor. Cilt problemlerinizi çözmeniz için teklifler sunan bu uygulama, bir cilt bakımı günlüğü tutmanızda yardımcı oluyor. Cildiniz için âlâ gelen ve gelmeyen şeyleri belirleyen TroveSkin, gelişmelerinizi takip ediyor. 

MIISKIN

978fd73f 24e2 43a8 b244 f71294704cd3 8c8de614 cbe7 4392 a751 8a43b512ef07

Benlerinize bakmak dünyanın en zevkli hoşluk vazifesi olmayabilir, lakin tekrar de yapılması gerekilen şeyler ortasında. MiiSkin, benlerinize tahlil yapmayı kolaylaştırıyor. Gözünüze sakıncalı görünen benlerinizin fotoğrafını uygulamaya yükleyerek, risk taşıyıp taşımadığını öğrenebilirsiniz. Eminiz siz de biliyorsunuzdur internete rastgele bir rahatsızlığımızı yazınca vahim senaryolar ile karşılaşıyoruz. Bu nedenle MiiSkin uygulamasında altını çizmek istediğimiz şey uygulamanın teşhis koymak yerine gelişmeleri takip ederek tekliflerde bulunması. 

PLUM PERFECT

a7272fd5 3fac 426b b47e 5f3586cdcebc 4725c418 e033 4177 a631 90cecd96b2b9

Bir türlü deri renginize uygun bir fondöten bulamıyor musunuz? Merak etmeyin! Tahlili var, üstelik dijital! Plum Perfect uygulaması, yüklediğiniz fotoğraf üzerinde tahlil yaparak, yüz formunuza, deri renginize, dudaklarınıza, gözlerinize ve saçınıza bakarak sizin için en uygun eserleri tavsiye ediyor. Kendimizi internet alışverişine vermişken, hakikat eserleri seçmek için Plum Perfect uygulamasını deneyebilirsiniz. 

SPRUCE

Sizi tabipler ve uzmanlar ile buluşturan Spruce uygulaması şikayetinize nazaran tabipler ile manzaralı konuşma yahut yazışmalar yapmanızı sağlıyor. Şu sıralar bir dermatoloğu ziyaret etmek mümkün olmadığı için sorularınıza Spruce uygulamasından cevap alabilirsiniz. 

SEPHORA VIRTUAL ARTIST

b8c35099 8e03 47a8 a36a 451b918842c4 05e1557a fd0b 4a1e 93e2 e0979a938135

Makyaj eserlerini birden fazla vakit denemeden almak zorunda olduğumuz için ve şu sıralar toplumsal izolasyonda her şeyi denemeden satın almak durumunda olduğumuz için cildinize hakikat eserleri bulmak güç olabiliyor. Sephora Virtual Artist uygulaması ile birçok markanın eserini fotoğrafınız üzerinde deneyebilir ve Sephora makyaj uzmanlarından tavsiyeleri okuyabilirsiniz. 

STYLE MY HAIR

15966e97 058d 4ea4 8022 ce827559eae0 d3df166d d521 43ce b6fa 58329177ce88

L’Oreal’in 3D saç rengi uygulaması olan Style My Hair, hayalinizdeki saçları sanal olarak gerçeğe taşıyor. Yapay zeka teknolojisi ile saçlarınızın hareketini ve biçimini tespit ederek hayli gerçekçi bir imaj yaratan Style My Hair uygulaması ile aradığınız saç tarzını bulabilirsiniz. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber