user
Kaş maskarası nedir ve nasıl uygulanır?

Sıradaki içerik:

Kaş maskarası nedir ve nasıl uygulanır?

Mükemmelliyetçi olmak nedir işte 5 işareti!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

mukemmelliyetci olmak nedir iste 5 isareti EgIrTTpk

mukemmeliyetci oldugunuzu goste WubB cover

mukemmeliyetci oldugunuzu goste WubB cover

Mükemmeliyetçi misiniz? Mükemmeliyetçilik kavramı her ne kadar ilk duyulduğunda kulağa hoş gelse de kişiyi bir süre sonra yoran ve yaşam kalitesini düşüren bir durumdur. Peki siz mükemmeliyetçi misiniz? Aşağıda saydığımız bu özelliklere sahipseniz siz de mükemmeliyetçisiniz demektir. İşte mükemmeliyetçi olduğunuzu gösteren 4 işaret!

HATA YAPMAKTAN KAÇIYORSANIZ…

Mükemmeliyetçi olmanın ilk kuralı asla hataya yer vermemektir. Herhangi küçük bir hata bile olsa mükemmeliyetçi insanlar hatalarını hemen üzeltirler.

MUTLAKA BİR İŞLE UĞRAŞIYORSANIZ…

Mükemmeliyetçi insanlar her konuda olduğu gibi iş konusunda da oldukça tutumlu, disiplinli ve düzenlidir. Kendine has yöntemleri muhakak bulunur. Onlarla çalışmak oldukça zordur.

SÜREKLİ NETSENİZ…

Ya hep ya hiç düşüncesine sahipsinizdir. Bir şeyi en iyi şekilde yapamıyorsanız yapmamayı tercih edersiniz.

SADECE SONUÇLARI ÖNEMSİYORSANIZ…

Mükemmeliyetçi insanların bir başka özelliği de sadece sonuçları önemsiyor olmalarıdır. Olup bitenlerle değil sonuçlarla ilgilenirler. Eğer tercih ettikleri yoldan iyi bir sonuç alamazlarsa mutlu da olamazlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber