user
Giysi alışverişi yaparken nelere dikkat etmeliyiz kürkten uzak durun!

Sıradaki içerik:

Giysi alışverişi yaparken nelere dikkat etmeliyiz kürkten uzak durun!

MILLIE BOBY BROWN PANDORA İÇİN MÜCEVHER TASARLADI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

millie boby brown pandora icin mucevher tasarladi gdbgWqlp

6eb20a60 cc96 4cba 9e08 acd1f2bf0d66 pandora

Pandora Me koleksiyonunun yüzü, oyuncu ve aktivist Millie Bobby Brown bir birincisi gerçekleştirerek Pandora Me koleksiyonundan seçili küpe ve charm’ların yine tasarlanmasına yardımcı oldu! Tasarım evresinde Pandora kreatif yöneticileri ve dizayncıları ile çalışan Millie, Deniz Yıldızı charm, Flamingo charm, Ananas charm, Okyanus Dalgası charm ve Deniz Kaplumbağası küpe ile favori yaz sembollerine hayat verdi.

7565a578 3dd9 45f2 a832 5cc9d8c9fdc9 7879fa5f 9d83 4d2b bd21 8b88a6c5ded7

Millie Bobby Brown, dizaynlarla ilgili: “Pandora Me mücevherleri bana yaz mevsimini, genç olmayı ve eğlenceyi hatırlatıyor. Seçtiğim her bir sembolün özel bir manası var ve bana memnun anılarımı hatırlatıyorlar. Küçüklüğümden beri Pandora’yı çok seviyorum. Bu sebeple Pandora Me marka elçisi olmak benim için çok değerli!” dedi.

47610a43 3470 4ab1 af8b 06a50b2dc1e3 0a7753ba 6611 4793 afc8 7195b217c4a9

Elde tamamlanmış, kübik zirkon ile süslü 925 ayar gümüş charm’lar, Pandora Me bileklikleri ve Pandora Me kolyesiyle birlikte kullanılabiliyor. Pandora Me küpeleri ise çarpıcı bir tarz yakalamak ve kendini cesurca tabir etmek isteyenler için tekli olarak satılıyor. 

Millie Bobby Brown’un Pandora ile birlikte tasarladığı ve hudutlu sayıda üretilen küpe ve charm’lar Temmuz 2020 prestijiyle Pandora mağazalarında seni bekliyor!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber