user
DUYULARINIZI YATIŞTIRACAK 10 LAVANTA KOKUSU

Sıradaki içerik:

DUYULARINIZI YATIŞTIRACAK 10 LAVANTA KOKUSU

MILEY CYRUS’UN YENİ ŞARKISI LIAM HEMSWORTH’E Mİ GÖNDERME YAPIYOR?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

miley cyrusun yeni sarkisi liam hemsworthe mi gonderme yapiyor mPI5JQMy

2230e058 3720 4d6b a9de f1cc71b8af76 miley cyrus

Miley Cyrus’un hayranları ‘Flowers’ isimli yeni müziği sebebiyle interneti ele geçirdi! Yalnızca hayranları değil, herkes bu müziğin Cyrus’un eski eşi Liam Hemsworth hakkında olduğunu düşünüyor. Ocak ayının başından güçlü bir geri dönüş yapan Cyrus, 2023’te yeni bir Miley Cyrus periyoduna giriş yaptığımızın işaretlerini vermişti. 13 Ocak’ta yayınlanan ‘Flowers’ müziği ise bu güçlü dönüşün bir modülü.

Kısa müddet içinde internetteki herkes hem müziğin kelamlarını hem de görüntüsünü deşifre etmeye başladı. Kelamları Cyrus’un Hemsworth ile ayrılığına bağlayan birçok kişi haklı olabilir! Sekiz ay evli kaldıktan sonra Ağustos 2019’da ayrılma kararı alan çift, üzerinden neredeyse üç sene geçmiş olsa bile hala söylentileri durduramıyorlar.

Peki neden herkes ‘Flowers’ müziğinin Liam Hemsworth hakkında olduğunu düşünüyor?

1. Müzik Hemsworth’ün doğum gününde yayınlandı.

Şarkı hakkındaki birçok söylenti, yalnızca bir söylenti olsa da ‘Flowers’ kesimi hakikaten de Liam Hemsworth’ün 33. Yaş gününde, 13 Ocak’ta yayınlandı. Bizce bu tesadüf olamaz!

2. Müzik kelamları Bruno Mars’ın ‘When I Was Your Man’ müziğine atıfta bulunuyor, bu da Liam’ın bir vakitler Miley’e ithaf ettiği bir kesimmiş.

Bu söylentiyi doğrulayamasak da birçok haber kaynağı, bir vakitler Liam’ın bu parçayı Miley’e ithaf ettiğine işaret ediyor. ‘Flowers’ müziğinin bir kısmı ise hakikaten de Bruno Mars’ın müziğine bir yanıt üzere.

Bruno Mars ‘When I Was Your Man’ modülünde aşağıdakileri söylüyor:

“Sana çiçek almalıydım Elini tutmalıydım / Fırsatım varken, Sana tüm saatlerimi vermeliydim / Seni her partiye götürmeliydim zira tek yapmak istediğin dans etmekti / Artık bebeğim dans ediyor, Lakin öbür bir adamla dans ediyor.”

Miley Cyrus ‘Flowers’ kesiminde ise şu kelamları söylüyor:

“Kendime çiçek alabilirim, Kuma adımı yazabilirim / Kendi kendime saatlerce konuşabilirim, Anlamadığın şeyler söyleyebilirim / Kendimi dans ettirebilirim, Ve kendi elimi tutabilirim / Evet, kendimi senden daha âlâ sevebilirim.”

3. Miley görüntüde bir vakitler Liam’ın giydiği oversized grup elbiseyi giyiyor.

Miley’nin hayranlarının Liam’la kurduğu bir öbür ilişki da giydiği kadro elbise. Elbette tam olarak birebir değil (yakalar ve düğmeler farklı görünüyor), lakin ‘Flowers’ görüntüsündeki kıyafeti, Liam’ın 2019’daki Avengers: Endgame prömiyeri kırmızı halısında giydiği kıyafete biraz benziyor. Bu aktiflikte Liam, Miley’e “Bir defa uslu durur musun?” Demişti ve klip viral olmuştu.

4. Müziğin bir kısmında çiftin yanan konutlarına gönderme yapıldığı düşünülüyor.

2018’in sonlarında, evlenmelerinden çabucak evvel, Liam ve Miley’nin Malibu’daki meskenleri Kaliforniya orman yangınlarında yanmıştı. Miley’nin hayranları “Bir mesken inşa etti ve yanmasını izledik,” kelamlarının bu olaya gönderme yaptığını düşünüyor. 2020’de Rolling Stone ile yaptığı röportajda Miley, boşanmalarının akabinde yangının çiftin evlenmesine katkıda bulunan bir faktör olduğunu söyleyerek, “benim yapamadığım şeyi yaptı … Beni artık olmayan şeylerden uzaklaştırdı” demişti.

View this post on Instagram

A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber