user
Gardıroplar için yaz tazelenmesi zamanı

Sıradaki içerik:

Gardıroplar için yaz tazelenmesi zamanı

MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY’NİN YENİ EV AKADAŞI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

meghan markle ve prens harrynin yeni ev akadasi wwWRq7XC

3493f7cf 5f2b 4f2d 996e e6572693a6ac doria

Markle'ın 63 yaşındaki annesi Doria, 1 yaşındaki Archie'ye bakmaktan zevk alıyormuş. Pekala Doria ne vakit Harry ve Meghan'ın yanına taşındı?

Ocak ayında kraliyet ailesinden ayrılma kararı alan Meghan ve Harry Kaliforniya'ya taşınmıştı. Sussex Dükü ve Düşesi, kentin toplumsal aralık tedbirlerini uygulamaya başladığı vakitte Los Angeles'ta yaşamaya başladı. Son Kraliyet vazifelerini yerine getirdikleri İngiltere seyahatlerinden sonra, çift kendilerini karantinaya almak zorunda olduğu için Meghan'ın annesi Doria ile yaşama planlarını ertelemişlerdi.

Söylentilere nazaran Meghan, Los Angeles'a geri döndükten sonra annesini çabucak göremediği için çok üzülmüş. The Sun'ın kaynağına nazaran, “Meghan çok üzgündü. Los Angeles'da yaşamayı istemesinin en büyük nedeni annesine yakın olmaktı. Yaşı nedeniyle, Doria risk altında ve dikkatli olmalı. Meghan ve Harry tüm resmi yönergelere sıkı sıkıya bağlı kalıyorlar. Neredeyse her gün WhatsApp ve FaceTime üzerinden manzaralı konuşma yapıyorlar.”

Meghan ve Harry, birkaç haftalık karantina akabinde, toplumsal izolasyonlarına sonunda Doria'yı da dahil ettiler. Us Weekly'ye nazaran, Doria şu anda “Meghan, Harry ve Archie ile yaşamaya devam ediyor. Doğduğundan beri torunuyla bu kadar vakit geçirememişti.” Kraliçe Elizabeth'in Archie'yi çok özlediğinden emin olsak da, Doria'nın da Archie ile yakınlaşma fırsatı bulduğu için mutluyuz!

 Kaynağa nazaran, Doria “sabah uyanır uyanmaz ona masal okuyor.”

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber