user
ALEK WEK, WEEKEND MAX MARA İÇİN TASARLADIĞI KAPSÜL KOLEKSİYONU ANLATIYOR

Sıradaki içerik:

ALEK WEK, WEEKEND MAX MARA İÇİN TASARLADIĞI KAPSÜL KOLEKSİYONU ANLATIYOR

MEGHAN MARKLE ELLEN DEGENERES’İN PROGRAMINDA!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

meghan markle ellen degeneresin programinda 9F2Bjfay

87aaa1b6 d0b7 4d0c a20f ac689cd36294 markle1

Meghan Markle’ın yeni televizyon röportajı Ellen DeGeneres ile oldu. Geçtiğimiz Perşembe günü ‘The Ellen DeGeneres Show’ programına konuk olan Sussex Düşesi, Prens Harry ile evlenmeden evvel oyunculuk mesleği hakkında konuştu.

Markle’a evvelden Burbank Kaliforniya’daki Warner Bros stüdyolarına gidip gitmediğini soran DeGeneres’e cevap olarak Sussex Düşesi, “Evet nitekim buraya daima geliyordum. Gate 3 yanına park ediyordum. Ve buradaki en hoş şey, güvenlikler her vakit ‘Şeytanın bacağını kır! Umarım rolü alırsın’ diyorlardı. Bugün buraya gelmek çok ilginçti” dedi.

“Seçmelere o kadar çok geliyorduk ki, güvenlikler seni tanıyor muydu?” diye esprili bir biçimde soran DeGeneres’e Markle ise “Sanırım bunu herkese söylüyorlardı. Çok düzgün insanlardı” dedi. Birebir vakitte eski Ford Explorer Sport arabası hakkında konuşan Markle, “Çok lakin çok eski bir Ford Explorer Sport otomobilim vardı ve bir noktada şoför kapısındaki kilit çalışmamaya başladı. Yani otomobilimin içine giremiyordum. Bu yüzden seçmelerden sonra art otoparka park ediyordum, bagajı açıyordum ve içeri girmeye çalışıyordum. Daha sonra çıkmak için de tıpkı şeyi yapıyordum. Hakikaten çok da ülkü bir durum değildi” dedi.

Sussex Düşesi’ne, “Arabanın bagajından giriş yapmaya çalıştırken görüldün mü?” diye soran Degeneres, bu öyküden karşısında kahkahalarını gizleyemedi. “Hayır. Hiçbir şey olmamış üzere davranıyordum. ‘Ah, yalnızca özgeçmişimi arıyorum’ yahut ‘Senaryomu işaretlemek için kalem arıyorum. Tahminen bagajdadır’ diyerek geçiştiriyordum. Sonra emekleyerek şoför koltuğuna ulaşıyordum. Yaptığımız şeyler inanılmazdı” diyen Markle, oyunculuk mesleğinin başlangıcını anlattı.

DeGeneres ile iki yıl evvel arkadaş olduklarını anlatan Markle, DeGeneres ile bir köpek barınağında tanıştığını söyledi. DeGeneres sayesinde köpeği Bogart’ı sahiplendiğini söyleyen Markle, şimdilerde ünlü gösteri sunucusu ile yakın arkadaş.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber