user
Farkında olmadan yaptığımız zararlı alışkanlıklar neler telefona eğilerek bakmak!

Sıradaki içerik:

Farkında olmadan yaptığımız zararlı alışkanlıklar neler telefona eğilerek bakmak!

MEGHAN MARKLE EKRANLARA DÖNÜYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

meghan markle ekranlara donuyor 9dBJIXF8

6d5c0866 208f 4164 ae9c 8d8dc9424ece markle

31 Mart’ta Kraliyet Ailesinden resmi olarak ayrılacak Meghan Markle, ekranlara dönüyor! Geçtiğimiz Perşembe günü, Disney+, Markle’ın yeni Disneynature belgeseli Elephants'ın seslendirmesini yapacağını duyurdu. Twitter üzerinden yapılan açıklamada, Sussex Düşesinin ‘bir ailenin Afrika boyunca yaptığı 1,000 millik seyahatini anlatan’ yeni belgeselin anlatıcılığını üstleneceği belirtildi. 3 Nisan’da yayınlanacak olan belgesel, yabanî ömrü ve doğal kaynakları korumak için kurulan ‘Elephants Without Borders’ vakfına yardımda bulunacak. 

Two new movies, two unforgettable journeys. Start streaming Disneynature’s Elephant, narrated by Meghan, The Duchess of Sussex, and Disneynature’s Dolphin Reef, narrated by Natalie Portman, on April 3, only on #DisneyPlus. pic.twitter.com/N0yW0e7Lv6

— Disneynature (@Disneynature) March 26, 2020

2017 yılında Botswana’yı ziyaret eden Meghan Markle ve Prens Harry, ‘Elephants Without Borders’ vakfına yardımda bulunmuşlardı. Geçtiğimiz yaz aylarında Londra’da gerçekleşen ‘The Lion King’ gösterimine katılan Prens Harry’nin eski Disney CEO’su Robert Iger ile eşi Markle’ın seslendirme yapma isteği konusunda konuştuğu duyulmuştu. Bir görüntüde “Seslendirme yaptığını biliyordunuz değil mi?” dediği duyulan Prens Harry’nin eşi Markle’ın ekranlara dönmesi konusunda gerisinde olduğu biliniyor. 

073ed84d a385 462c 904e 0ca914017557 0d896fcd 30ae 4ff5 ba26 fba407a91085Prens Harry, Robert Iger, Meghan Markle ve Beyonce 'The Lion King' gösteriminde (Getty Images)

Kasım 2017’de Markle ile nişanlanan Prens Harry, Botswana seyahatleri hakkında konuşmuştu: “Meghan’ı benimle Botswana’ya gelmesi konusunda ikna ettim. Birlikte yıldızların altında kamp yaptık. Benimle geldi ve beş gün kaldık, bu sahiden çok hoş bir seyahat oldu. O vakitler yalnızdık, birbirimizi daha yeterli tanımak için değerli bir fırsat oldu.”

İngiltere’deki son resmi Kraliyet misyonlarını yerine getiren Meghan Markle, Buckingham Sarayında Associaton of Commonwealth Universities’den (ACU) burs alan 22 öğrenci ile bir ortaya gelmişti. Öğrencilerle konuşan Markle, “Botswana’ya gittiğimiz vakit yalnızca bir sırt çantası alıp çadır kuracağız. Fazla bir şey yok lakin biz bu türlü seviyoruz!” demişti. 

31 Mart’tan itibaren Kraliçe II. Elizabeth ve İngiliz Kraliyet Ailesi ismine resmi davetlere katılmayacak ve vazifeleri gerçekleştirmeyecek olan Prens Harry ve Meghan Markle’ın süreci 12 ay sonra yine pahalandırılacak. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber