user
Mısırın faydaları neler hemoroit sorunlarını önler!

Sıradaki içerik:

Mısırın faydaları neler hemoroit sorunlarını önler!

MARKALARDAN SOSYAL İZOLASYONA RENK KATAN İÇERİKLER

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

markalardan sosyal izolasyona renk katan icerikler mJdTBHff

fba13bdb a39b 499c 954d 67bb6c70113e phone

Tüketiciler meskenlerinde toplumsal izolasyona çekilirken, neredeyse tüm moda markalarının mağazaları corona virüs salgını sebebi ile kapandı. Bununla bir arada müşterilerini mesken karantinalarında eğlendirmeyi sürdürmek isteyen markalar, toplumsal medya platformlarını oyunlara, sohbetlere, derslete ve yaratıcı aktivitelere ayırdılar. Evvelce eserler ile dolu olan marka sayfaları artık değişik içerikler ile dolu. Tüketicilerin ilgisini korumak isteyen markalar, yeni stratejiler geliştirerek satış yapmak yerine eğlenceli ve interaktif içerikler ile toplumsal izolasyon sürecimize renk katıyorlar. Yeni bir dünya nizamına gireceğimiz konuşulurken, markalar da öykü anlatımlarını ve eğlenceli fikirlerini ortaya sürüyorlar. Birtakım markalar dikkati COVID-19’un yarattığı gerilimden uzaklaştırmaya çalışırken kimileri ise insanların yaratıcılığını ön plana çıkarmayı hedefliyor. 

Aşağıda farklı markaların toplumsal izolasyon stratejilerini ve aktivitelerini görebilirsiniz…

BALMAIN

Sosyal medyayı etkin bir biçimde kullanan Balmain Kreatif Yöneticisi Olivier Rousteing, ‘Balmain Army’ üyelerine ve arkadaşlarına ilham kaynaklarını ve kıssalarını anlatmalarını istedi. #BalmainEnsemble hashtagi ile birliktelik manasına gelen ‘ensemble’ sözünü vurgulayan Rousteing, Instagram hesabından vintage çizimler ve fotoğraflar paylaşıyor. Önümüzdeki günlerde arkadaşlarını ‘yaratıcı sohbetlere’ davet eden Rousteing, sanat, hoşluk, spor ve arkadaşlık üzere bahisler hakkında konuşacak. Birinci canlı yayınını müzikçi Maluma ile yapan Rousteing, farklı konuklar ile toplumsal izolasyon sürecimize renk katmayı planlıyor. Stilistler ve dizayncılar ile bir ortaya geleceğini söyleyen Rousteing, haftalık yaratıcı challengeları ile konutta geçirdiğimiz süreyi verimli ve eğlenceli yapmak istiyor. 

SALVATORE FERRAGAMO

03168190 175f 420a 8fe4 b23d1da80881 badd2f77 0e4f 40dd ac24 7e369c33877cSalvatore Ferragamo Trivia Oyunu (Instagram: @salvatoreferragamo)

Mirasını ve tarihini toplumsal medya üzerinden vurgulamayı sürdüren Salvatore Ferragamo, takipçilerini eğlendirmek için yeni bir Trivia oyunu yarattı. Takipçilerini markanın tarihi ve eserleri üzerine test edecek olan Ferragamo, 4 Nisan’a kadar her Çarşamba ve Cuma günleri Instagram öykülerinden testler paylaşacak. 

RED VALENTINO

Müşterilerinin sadakatını önemseyen RedValentino, geçtiğimiz günlerde dijital bir proje çıkardı. Markanın üç arkadaşı sanatçı Charlotte Farmer, Ollie St Clair Terry ve Matteo Giuntini ile bir ortaya gelen RedValentino, ferdî mektuplar yazabileceğiniz bir tablon yarattı. Sanatkarlar tarafından tasarlanan GIF’ler ile süsleyebileceğiniz mektupları #DearestRED hashtagi ile paylaşabilirsiniz. Sevdiklerinize eğlenceli bildiriler yollayabileceğiniz şablonlar, markanın Instagram öykülerinde paylaşılacak. 

MC2 SAINT BARTH

55f313d1 ee49 4c80 8e7c c9739495a945 8001b3eb f138 4deb 81a0 9759732bf412Instagram: @mc2saintbarth

İtalyan plaj giysi markası MC2 Saint Barth, Instagram üzerinden dijital tasarım müsabakası başlattı. Markanın yarattığı şablonlar ile kendi mayolarınızı ve plaj çantalarınızı tasarlayabileceksiniz. Müşterilerinin çocuklarını düşündüğünü söyleyen MC2 Saint Barth kurucusu ve Kreatif Yöneticisi Massimiliano Ferrari, “Müşterilerimizin birçok çocuklar ve bu proje onlar için çok eğlenceli. Vespa scooterları, Cinquecento otomobilleri, ördekler ve yengeçler ikonik sembollerimiz ortasında ve bunlar çocukların kıyılarda ve güneşli günlerde yaşadıkları hoş anıları hatırlatıyorlar. Meskende kalmamız gereken bu vakitlerde, onlara bu türlü bir özgürlük verme fikrini çok sevdik,” dedi. 

CLOSED

Çağdaş denim markası Closed, hayranlarına ve müşterilerine Instagram üzerinden çeşitli aktiviteler sunuyor. Meditasyondan işbirliklerine kadar birçok farklı opsiyon sunan Closed, geçtiğimiz günlerde Berline’deki LOK6 isimli restoranın şefi Julia Heifer ile yemek dersleri hazırladı. Yoga dersleri ile toplumsal izolasyon sürecini keyifli hale getiren Closed, her gün farklı bir konuk ile sohbet görüntüleri paylaşıyor. 

ECOALF

Mart’ın son haftalarından itibaren haftalık aktiviteler sunan etraf dostu marka Ecoalf, Instagram canlı yayınları ile yoga, fitness ve yemek dersleri sunuyor. Markalarının aslı olan sürdürülebilirliği tüm derslerinde ve paylaşımlarında vurgulamaya devam eden Ecoalf, izleyebileceğiniz belgeseller, okuyabileceğiniz kitaplar ve nasıl daha etraf dostu bir ömür sürebileceğiniz konusunda tavsiyeler veriyor. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber