user
ANA DE ARMAS’IN YÜKSEK İHTİŞAM ANI

Sıradaki içerik:

ANA DE ARMAS’IN YÜKSEK İHTİŞAM ANI

MARGOT ROBBIE’NİN ALTIN KÜRE ELBİSESİ 750 SAATTE YARATILMIŞ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

margot robbienin altin kure elbisesi 750 saatte yaratilmis F8tSbXU9

9d5dc202 18dc 4a79 9d23 011dacc482d2 margot

Margot Robbie, 2023 ödül dönemine Altın Küre’de Chanel tarafından özel olarak hazırlanmış tatlı pembe bir görünümle başladı. Fransız moda konutuna nazaran, Chantilly dantel ve payetler, boncuklar ve tüylerle süslenmiş ipek tülden oluşan uçuk pembe uzunluğundan bağlamalı elbise, 30.000 sürece ögesi içeriyordu ve yaratılması 750 saat sürdü.

Robbie, Chanel Haute Couture elbisesini, doğal dalgalı ve açık sarı saçları ile şekillendirilmişti. Makyajını minimal tuttu, koyu tonda dudağının patlamasına müsaade verdi.

b1d0e371 d6ac 4a4c 9161 5a866fb89f6e ae8ced61 c552 4d1b 9ba8 17254f73968d
“Babylon”daki rolüyle Müzikal yahut Güldürü Sinema Sinemasında En Âlâ Bayan Oyuncu kolunda aday gösterilen Robbie, tarzına yakasına iğnelenmiş 18 karat beyaz altın ve pırlanta broş ve halka küpeler dahil olmak üzere Chanel aksesuarlarını ekledi.

d93e599d 9144 47a4 a73b 1c7bdcd18b11 d4d39171 5269 4a45 8f37 118f29376f09
Robbie, en son sineması Babylon’u tanıttığı için ödül dönemi çeşidinin müdavimi olacak üzere görünüyor. Bu hafta yayınlanan bir röportajda Robbie, gerçek hayattaki Clara Bow’a dayanan “vahşi” karakteri Nellie LaRoy’u oynamanın kendi eğlenceyi seven ruhu göz önüne alındığında onun için hiç de sıkıntı olmadığından bahsetti. “Deli bir kızı oynamak benim için güç değil” dedi gülerek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber