user
DEFACTO’DAN YENİ TRİKO KOLEKSİYONU

Sıradaki içerik:

DEFACTO’DAN YENİ TRİKO KOLEKSİYONU

MANGO ÇALIŞANLARI DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR MODA İÇİN VERDİKLERİ SÖZÜ TUTUYOR!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

mango calisanlari daha surdurulebilir bir moda icin verdikleri sozu tutuyor EA5vO1aY

1c9d0650 9180 494b 8b54 764a4526f81a watch%20pink%20receipt%20Copy%206%20(1)%20kopya

Marka, yeni ufuklara açılıyor ve bu sefer de sürdürülebilirlik kampanyasını tanıtmak için odak noktasını çalışanlarına yöneltiyor. Çalışanlarının kimi kıssalarını ve günlük rutinini gözler önüne seren kampanyanın başrollerinde Dizayncı Jordina ve Mango Dış Giysi Satın Alım Sorumlusu Marta, klasik anorak dolgusunu ham pamuğa benzeyen, geri dönüştürülmüş plastik şişelerden elde edilen, polyester elyaflarla değiştirerek değişimin itici güçleri olarak yer alıyor. Öbür taraftan, Mango Man Merchandiser Lideri David ise, tüm özel dikim erkek paltolarının, kazaklardan elde edilen geri dönüştürülmüş yün liflerden yapılmasını nasıl mümkün hale getirdiklerini anlatıyor. Triko Satın Alım Sorumlusu María ise, triko imalatında kullanılan gereçlerin izlenebilir kökenli ve denetimli selülozik liflerden geldiğini açıklıyor. Son olarak, Kids ve Teen koleksiyonları dizayncısı Sarah, dokuma artıklarından yapılan döngüsel giysi kapsül koleksiyonunu tanıtıyor.

Mango Toplumsal Sorumluluk Müdürü Beatriz Bayo, mevzuyla ilgili olarak: “Bu yıl, Mango’nun sürdürülebilirlik stratejisinde belirlenen amaçlara ulaşmak açısından büyük ilerleme kaydettik. Şirketteki öteki birçok grupla iş birliği içinde çıktığımız bu yoldaki seyahatimizden çok mutluyuz. Direkt iştirak ve gösterilen gayret, sonuçların çok olumlu olduğunu, sanayinin bizden talep ettiği dönüştürücü değişimi ve bir şirket olarak üstlendiğimiz sorumluluğa odaklandığımızı gösteriyor.” sözünü kullandı.

Mango, etrafa olan etkiyi azaltan teşebbüsler sayesinde, daha sorumlu ve sürdürülebilir bir moda sanayisine katkıda bulunma konusunda üstlendiği büyük vazifesi başarma isteğini sürdürüyor. Bu sene yaptığı yenilikler ortasında, plastiğin ortadan kaldırılması ve yerini kâğıt ile tesiri daha az olan öteki alternatif gereçlerin alması konusunda gösterdiği ilerleme ve 2020’de yayınladığı 1. Düzey fabrikaların akabinde 2. düzey fabrikalarının da yayınlanması yer alıyor. Bu sayede şirket, bedel zincirinin izlenebilirliği ve şeffaflığı konusunda kıymetli adımlar atmış oluyor.

Tüm Mango koleksiyonlarındaki sürdürülebilir özelliklere sahip giysilerin tamamını içeren Mango Committed Koleksiyonu, firmanın kalıcı bir koleksiyonu haline geldi. Mango koleksiyonunun %75’i Committed koleksiyonu içerisinde yer alıyor ve şirket, bu oranın 2022’de %100’e ulaşmasını amaçlıyor. Sürdürülebilir elyafların ve üretim süreçlerin kullanımı, etraf üzerindeki etkiyi azaltıyor ve modanın daha sürdürülebilir bir geleceğe sahip olmasına katkıda bulunuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber