user
YILBAŞINA ÖZEL EN İYİ 20 MUM

Sıradaki içerik:

YILBAŞINA ÖZEL EN İYİ 20 MUM

MANA MILA İLE KİŞİSEL DÖNÜŞÜM YOLCULUĞU

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

mana mila ile kisisel donusum yolculugu

e92d6061 142e 4da6 b8eb 5e654b5d6a6e watch%20pink%20receipt%20Copy%2028 1

“Her şey kendini sevmekle başlar. Ferdî dönüşümün en büyük anahtarı da bu bence…” diyor Mana Mīla’nın yaratıcısı Etel Şaul… Daima bir değişim ve dönüşüm halinde olan tabiattan aldığı ilhamla, bedenimize ve ruhumuza verdiğimiz değeri artırmak için çıktığı seyahati kendisinden dinledik.

“İyiye, özele, gerçeğe, kendimizin derinliklerine dönüşüm” diyerek çıktığınız seyahatin öyküsünü anlatır mısınız? Mana Mīla’nın yaratıcısını tanıyabilir miyiz?
Memnuniyetle… Ben Etel Şaul. Aslında Mana Mīla, benim karakterimle çok bağdaşan bir marka. Yaptığım işlerin birçoklarında tutkuyla yapmak var.

c68613fa 80f1 4bae abd2 2f3d3fec2cc0 3bad5012 90be 4b56 884a 594aef338dbbMana Mīla’da, hayatın birçok tarafında olduğu üzere aşkın da çok büyük bir değeri var. Münasebetiyle markayı kurarken “100 lisanda aşk nasıl denir?” diye baktım; Letonca’da Mana Mīla’nın “benim aşkım” demek olduğunu gördüm ve “İşte bu!” dedim.

Aşkın bana nazaran birçok manası var; yaptığım işi severek yapmak, doğal hale getirmek, doğal zerzevat ve meyvelerin renklerine duyduğum hayranlık, mevsimlere nazaran değişen tabiat renklerindeki görsel şölen ve tabiatın her şeye özel verdiği koku…

Kokunun da benim hayatımda çok özel bir yeri var. Pişirdiğim bir yemeğin buharı tüterken gelen koku bence çok özel ve bana çabucak “Yemeği daha lezzetli bir hale getirmek için ne eklesem, hangi baharatı seçsem?” hissiyatı uyandırıyor.

Tüm bunların birleşimiyle ve paylaşma hissiyle, herkes için yapabileceğim, en uygununu ortaya koyacağım eserler için çalışmalara başladım. Büyük bir aşk ve ağır çalışmaların akabinde faydalı ve kaliteli eserleri birleştirerek ve bu karışımlara “iyi hissettiren” hislere götürmesi için en uygun kokuyu da ekleyerek; kendimizi daha çok sevmek, bedenimize ve ruhumuza verdiğimiz değeri artırmak için yola çıktım. Maksadım, Mana Mīla’yı kullanan herkese bu hislerimi geçirmek ve böylelikle şişelerimizin içine koyduğumuz sevgiyi paylaşmak…

Mana Mīla’nın çıkış noktası kendimin de rahatlıkla kullanabileceği, pahalı ve kaliteli özlerle hazırlanan eserleri herkesle paylaşmaktı. Eserlerin içine sevdiğim kokuları da ekleyerek, kendimizi şımartmak istediğiniz anların eşlikçisi Mana Mīla olsun istedim.

6cea188e 98eb 476d 9940 fb8ec5a5f4e3 fec12f49 9126 4e35 88d6 6f406cd4fef9
Mana Mīla’nın ilham kaynakları neler?
Mana Mīla’nın özünde şahsî dönüşüm var. Şahsî bakım, bizi her vakit bir yerden alır ve yeni ufuklara götürür. Dinginliği içimizde yaşamamıza neden olur, bu sebeple şahsî dönüşüm Mana Mīla’nın merkezinde… “Doğa” ise bu dönüşüm sürecinde bana ilham veren en büyük kaynak… Zira tabiatta her şey daima bir değişim ve dönüşüm halinde. Mana Mīla ile birlikte dönüşümü ve şahsa özel bir seyahati başlatalım, tetikleyelim istedim.

İpeksi bir dokunuşla tanımlanan Mana Mīla tesirinden konuşalım…
Her bir Mana Mīla’nın farklı bir özelliği var. Rahatlatıcı, canlandırıcı, tazeleyici, besleyici, nemlendirici, serinletici ya da dengeleyici… Her serinin, her özün diğer bir tesiri var. Yumuşaklık ve ferahlık hissini verebilmek için çok denemelerden yaptık. “İpeksi dokunuş”u yaratmak için çok çalıştım.

2650f89a 0942 4cdd ae84 fd16af0e0aff 03d59084 227b 42dc be86 09f0326c47b9
Ürünlerinizin formülleri için “Teninize ziyan gelmesin, iklim bozulmasın istedik” diyorsunuz. İçeriklerinizi anlatır mısınız?
Ürünlerimizin formüllerini ihtimamla hazırlıyoruz. Ardında büyük bir Ar-Ge süreci yatıyor. İçinde sevmediğim, ziyanlı olabilecek hiçbir şey olmasın istedim. Tüm eserlerimiz parabensiz, sülfatsız ve vegan. Kendimizi, doğayı ve dünyayı çok seviyoruz. İçeriklerimizi hazırlarken bu sevgi ve bağ ile “Teninize ziyan gelmesin, iklim bozulmasın istedik.” diyoruz.

ab9a5fbc 550a 4665 a4c3 d08f524bbb63 566a8cc4 dc0a 42ec 87e3 6a95db22b56a
Farklı duyulara hitap eden Mana Mīla kokularından bahseder misiniz?
Koku yeterli hissettirmeli. Koku yalnızca parfüm demek değil, hayatımızın her anında bizi değişik bir yere, farklı bir vakte götürme gücü var. Mana Mīla’yı yaratırken bu kokuların gücünden faydalandım ve tüm kokuları itinayla seçtim. Kaliteli özleri bir ortaya getirerek Mana Mīla’nın değerli kokularıyla “iyi bir his” yakalamayı hedefledim.

Tüm eserlerin kendine has özel kokuları var. Baharattan narenciyeye, yeşil çaydan sandal ağacına, fesleğenden bergamota… Bunun yanı sıra, sandal ağacı özü bir kokusu olmamasına karşın tütsü olarak kullanıldığında zihinsel berraklığı tetikleyen bir mucize. Kokusu yok ancak tesiri büyük… Mana Mīla’yı rahatlama ve dinginlik veren bu özel bitki ve çiçek özleriyle hazırladım.

Kişisel dönüşümü kapsayan her şey bizim eser gamımızı oluşturuyor; beden, el ve ayak bakımı bunların başlıcaları… Bu mükemmel dönüşümü daha da kapsayıcı hale getirmek istedik ve dönüşümü konutlara taşıdık. Ben konutumda özel bir koku olmasını çok severim. Bilhassa mum üzere dinginleştiren, hayatın gerilimini, gürültüsünü dışarıda bırakabileceğim eserlere değer veririm. “Mana Mīla Home” serisinde çubuklu oda kokuları ve mumlarla tatlı bir esinti yaratmak istedim. Evvel çubuklu oda kokuları hazırlandı: High Wind ve Bird Song… Akabinde 3 mum geldi; bergamot ve amber ferahlığıyla High Wind, mandalina ve vanilya yumuşaklığıyla Bird Song, orkide ve paçuli tazeliğiyle Sun Day.

a427fce6 3117 483d b5bf 6528936788bb 35511c0d 8dfd 4a76 bdb0 292a5abb6b02

ELLE okurlarına, şahsî dönüşüm seyahatleri için vereceğiniz tavsiyeler neler olur?
Kendinizi sevin. Zira her şey kendini sevmekle başlar. Şahsî dönüşümün en büyük anahtarı da bu bence… Sonrasında ise “iyi hissettiren” ritüeller yaratmak. Beğenilen bir koku ya da yumuşak bir dokunuş… Mana Mīla da bu şahsî dönüşüm seyahatinde size eşlik etmek için bekliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber