user
LONJEVITE’NİN ATIK CAM AMBALAJLARI SANATA DÖNÜŞECEK

Sıradaki içerik:

LONJEVITE’NİN ATIK CAM AMBALAJLARI SANATA DÖNÜŞECEK

LOUIS VUITTON VE YAYOI KUSAMA YENİDEN BİR ARADA

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

louis vuitton ve yayoi kusama yeniden bir arada En6zSTed

723ddd0f 6936 4604 b256 ce1d5414c249 louis%C4%B1

Louis Vuitton, 93 yaşındaki ikonik sanatçı Yayoi Kusama ile özel bir koleksiyon tasarladı. Seçkin bir kampanya ile sunulan koleksiyon, birinci duyurudan itibaren moda ve sanat severleri heyecanlandırmayı başardı. Geçtiğimiz Mayıs ayındaki Cruise 2023 defilesinde puantiyeli çantalar sunan Kreatif Yönetici Nicolas Ghesquiere, iş birliğinin tüyolarını vermeye başlamıştı. Daha sonra Tokyo Tower, Zojoji Temple ve Tokyo istasyonlarında çeşitli enstalasyonlar ve artırılmış gerçeklik tecrübeleri sunan Louis Vuitton, Yayoi Kusama ile çok özel bir partnerliğin geleceği söylentilerini artırmıştı.

View this post on Instagram

A post shared by Louis Vuitton (@louisvuitton)

Bir müddet sonra Tokyo’nun Shinjuku bölgesinde ilgi cazibeli bir pano uygulaması yapan Louis Vuitton, yaptığı Instagram paylaşımı ile 10 milyonu aşkın görüntüleme kazanmıştı. Louis Vuitton’un Genel Müdür Yardımcısı Delphine Arnault, “Kusama’nın çalışmalarının bir istikameti memnunluk ve pandemiden sonra Vuitton ve Kusama dünyasını tekrar buluşturmanın çok hoş olacağını düşündük,” dedi.

View this post on Instagram

A post shared by Louis Vuitton (@louisvuitton)

Daha evvel 2012’de Kusama ile bir ortaya gelen Louis Vuitton, hayli beğeni toplayan bir koleksiyona imza atmıştı. Konsept, uygulama ve tasarım açısından Kusama ile ortak paydada buluşan Louis Vuitton, Kusama’nın birinci olarak 1966’da sunduğu sonsuz puantiyelerinden ilham aldı. Uzun bir deneme yanılma sürecinin akabinde üç boyutlu esintisi veren ve havada uçuyormuş üzere görünen puantiye dizaynları elde eden Louis Vuitton, yeni koleksiyonu en eğlenceli ve renkli halde sundu.

View this post on Instagram

A post shared by Louis Vuitton (@louisvuitton)

Yeni koleksiyonu Gisele Bündchen, Liya Kebede, Devon Aoki, Christy Turlington, Anok Yai ve daha birçok farklı ismin yer aldığı bir kampanya ile duyuran Louis Vuitton, 1 Ocak’ta ön gösterimin akabinde bu renkli koleksiyonu 6 Ocak’ta dünya genelinde satışa sunmayı planlıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber