user
DAISY EDGAR-JONES’UN EN YENİ PROJESİ

Sıradaki içerik:

DAISY EDGAR-JONES’UN EN YENİ PROJESİ

LONJEVITE’NİN ATIK CAM AMBALAJLARI SANATA DÖNÜŞECEK

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

lonjevitenin atik cam ambalajlari sanata donusecek gF63663f

0934a498 0ffd 4e82 a144 30c549b7d13d kapak%20copy

Daha pak bir etraf ve daha şuurlu tüketim için Lonjevite, atık cam ambalajlarının ileri dönüşümle yeni bir estetik ve fonksiyonla eşsiz, el üretimi eserlere dönüşmesi için harekete geçti.

Kozmetik sanayisinden yaygın olarak kullanılan plastik yerine, etraf dostu olduğu için cam ambalaj kullanmayı seçen Lonjevite, artık de ileri dönüşüm için cam sanatkarı Hükümran Kemal Vuruşan ile atıklarını sanata evriltiyor.

Lonjevite eserlerini kullanan tüketiciler üç ya da daha fazla Lonjevite ambalajını karşı ödemeli olarak markaya gönderebilecek ya da eseri satın aldığı eczaneye teslim edebilecek. Ve yeni eser alımında yüzde 20 indirim kazanacak. Toplanan atık cam şişeler ileri dönüşüm için ünlü cam sanatkarı Hükümran Kemal Vuruşan ile paylaşılacak ve boş şişeler tabiata, iktisada ve sanata katkı sağlayacak…

Yaşanabilir bir dünya ileri dönüşümle mümkün!

Antik çağlardan beri cam, sanayi için kusursuz bir ambalaj seçeneği olduğunu kanıtladı ve bugün de bu geçerliliğini koruyor. Cam şişeler, içeriklerinin kalitesini koruyarak ve eseri dış etkenlerden koruyarak harika kullanımlar sağlıyor.

ce115ba0 e2e6 482f 9611 5ebd522bd634 5cd60e1f 1104 4ffe 9cfb 0b8d19043d4e
Camın geri ve ileri dönüşümü, birinci sefer cam yapmaya kıyasla, daha düşük bir sıcaklıkta erir. Geri dönüştürülmüş camdan üretilen cam, hava kirliliğini yüzde 20 ve buna bağlı su kirliliğini yüzde 50 oranında azaltır. Hem geri dönüşüm hem de ileri dönüşüm, sistemli depolama alanlarımıza giden hurda ölçüsünü azaltırken, ileri dönüşüm birebir atığı daha kaliteli bir esere dönüştür.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber