user
Kıyır kıyır elmalı tart tarifi

Sıradaki içerik:

Kıyır kıyır elmalı tart tarifi

LONGINES İLE YILBAŞI DÖNEMİNİN BÜYÜLÜ HAVASINA UYUM SAĞLAYIN

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

longines ile yilbasi doneminin buyulu havasina uyum saglayin zzf9JOLm

6dcdf1a5 7832 4be6 a185 6a207d4a2917 watch%20pink%20receipt%20Copy%207

Sıra dışılığı sevenleri hedefleyen The Longines Master Collection’ın temel bedelleri; zarafet, karakter ve saflıktır. Koleksiyon; saat, dakika, saniye ve tarih, kronograf, güç rezervi, retrograd yahut yıllık takvim üzere pek çok farklı sistem çeşidi sunuyor. Her şeyden evvel, iki yıl evvel erkek modelleriyle beğeniye sunulan Ay’ın evreleri göstergesi, 2021 koleksiyonunun alametifarikası niteliğinde. Böylesine karmaşık bir mekanizmayı 34 mm’lik bir kasaya sığdırmak büyük bir zorluk olsa da, teknik özelliklere meraklı ve zarafetten ödün vermeyen bayanların ve erkeklerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Kayış ve kadran seçenekleriyle The Longines Master Collection, tüm dilekleri tatmin ediyor.

Longines’in uzmanlığının bir sembolü olan The Longines Master Collection, markanın dünya çapındaki saygınlığına katkı sunan harikalık ve zarafet üzere bedelleri kusursuz bir halde temsil ediyor. Koleksiyon yeni modeller ve sofistike özelliklerle zenginleşirken, markanın en kıymetli bedellerinden olan saatçilik geleneğini gözler önüne seriyor.

Longines’in sunduğu bu yeni modellerde, günü işaret eden bir ibrenin ucundaki rakamlı tarih halkası, saat altı istikametinde ışıldayan Ay evreleri göstergesini çevreliyor. Longines, bu yeni saatte kullandığı şık kadranını vakte yenik düşmeyen dizaynıyla birleştirerek şık, dingin ve ahenkli bir estetik yakalıyor.

7a28ec64 3ee6 472b bd56 44ea2a3d2f9a 38f95e50 a13a 4ec3 b564 de98eb950b5a
Sıra dışı teknolojiyle dolu, zarafetin ve kadınlığın ritmiyle atıyor
The Longines Master Collection bayan modellerinde kasa şimdilik 34 mm çap, kırmızı, mavi ve kahverengi renkli kayış yahut şık ve rahat bir formda takılacak paslanmaz çelik bilezik seçenekleriyle geliyor. The Longines Master Collection’ın yeni modelleri, güçlü bir irade ve karaktere sahip bayanların bileklerini süslemeye aday. Longines, ay’ı bilekte taşımanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyor. Uzman saat markası, sıra dışı teknolojiyle dolu, zarafetin ve kadınlığın ritmiyle atan ve saat üreticiliğinin geleneğinin en saf eseri olan bir kalp gerektirdiğine inanıyor.

fb4d43fc a228 456b a2fc a339cb88d315 d283c816 c515 42df b72f 102abdd6e165
Erkeklere siyah, kahverengi yahut mavi renklerde kayışlar…
Erkek modelleri 40 ve 42 mm’lik iki farklı boyutta tasarlanan yeni ve farklı kadran seçenekleri de sunuyor: siyah Barleycorn desenli renkli Roma rakamlı, gümüş Barleycorn desenli renkli rakamlı yahut mavi gün ışığı renginde aplike indeksli. 40 mm’lik modellerin şık bir yorumu olan pırlanta indeksli modeller de bulunuyor. The Longines Master Collection’ın yeni modelleri paslanmaz çelik kayış yahut farklı kadran renkleriyle ahenk sağlaması için siyah, kahverengi yahut mavi renklerde kayışlarla sunuluyor.

Safir camdan görülebilen L899.5 otomatik kalibrede; hafif, manyetik olmayan, sağlam, paslanmaz ve termal genleşmeye karşı sağlam bir materyal olan silikondan üretilen bir pandül bulunuyor. Bu mekanizmayı kullanan saatler, güvenilirliğin bir ispatı olan 5 yıllık bir garantiyle geliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber