user
TARİHİ HÜRREM SULTAN HAMAMI’NDA ÖZGÜN BİR DENEYİM

Sıradaki içerik:

TARİHİ HÜRREM SULTAN HAMAMI’NDA ÖZGÜN BİR DENEYİM

LISA KUDROW ‘FRIENDS’ SERİSİNDE KENDİNi BEĞENMİYORMUŞ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

lisa kudrow friends serisinde kendini begenmiyormus zTwWerL7

30b94fed c12e 4e77 b9a3 9066e02f2b5b lisa%C4%B1

Lisa Kudrow, ‘Friends’ çekimlerinde yaşadığı üzücü tecrübeden bahsetti. Hepimizin hayran olduğu ve birçok vakit kahkahalarla güldüğü Phoebe Buffay karakterine hayat veren Kudrow, katıldığı Podcrushed podcast yayınında çekimlerdeki özgüvensizliği hakkında konuştu. Hayatında birinci sefer bedeni hakkında özgüvensiz olduğunu itiraf eden Kudrow, bu hislerin ‘Friends’ serisi sırasında başladığını belirtti.

View this post on Instagram

A post shared by Lisa Kudrow (@lisakudrow)

“Ben hakikaten çok zayıf olduğumu düşünüyordum. İstediğimi yapıyordum bilhassa lisede. Ve fotoğraflara bakıp ‘Vay canına fotoğraflar gerçekliği değiştirebiliyor’ diyordum. ‘Friends’ serisi başladığı vakit durumun o denli olmadığını fark ettim ve düşündüğüm üzere görünmediğimi gördüm,” diyen Kudrow, “Bu nitekim çok sarsıcıydı ve sonra ‘Sanırım kilo vermem gerekiyor yahut diyet yapmam gerekiyor’ diye düşündüm” diye ekledi.

View this post on Instagram

A post shared by Friends (@friends)

Bu özgüvensizliğinin sebebi sorulunca serideki rol arkadaşlarına işaret eden Kudrow, bedenini, Rachel Green’i canlandıran Jennifer Aniston ve Monica Geller’ı canlandıran Courteney Cox ile kıyasladığını söyledi. “Kendimi ekranda gördükten sonra başladı. Kendimi o kıyafetlerde görmek ve sonra Courteney ve Jennifer’ı kıyafetlerinde görmek” diyen Kudrow, öteki oyuncuların çok daha hoş ve alımlı göründüklerini söyledi. Başta bunun kıyafet dikimleri ile alakalı olduğunu düşünen Kudrow, sonradan bunun gerçek olmadığını fark ettiğini belirtti. “Kiloluydum demeye çalışmıyorum. Değildim. Fakat bedenimin formunun farkında değildim” diyen Kudrow, vakitle yine özgüven kazandığını ekledi. Sonra vücudunu olduğu üzere kabul etmeyi öğrendiğini söyleyen Kudrow, “Her şey yolunda. Ben bu türlü görünüyorum. Ve bu çok olağan. Sağlıklı olmak için elinden geleni yap fakat bu senin vücudun ve olduğu üzere iyi” diyerek kendini telkinlediğini belirtti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber