user
KENDİNDEN EMİN VE DOĞAL: LORO PIANA 2021-2022 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU

Sıradaki içerik:

KENDİNDEN EMİN VE DOĞAL: LORO PIANA 2021-2022 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU

LES BENJAMINS VE THE WEBSTER MIAMI’DEN ÖZEL İŞ BİRLİĞİ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

les benjamins ve the webster miamiden ozel is birligi grJXnEdb

c6b85c41 07ca 4a9d b9c2 f1064cd596b4 kapak%20copy

Lüks sokak giysi markası Les Benjamins ve The Webster Miami mağazası, Arka Basel Miami’nin merakla beklenen geri dönüşüyle tıpkı vakte denk gelen bir iş birliğine imza atıyor. South Beach’in ikonik konsept mağazası The Webster Miami, Les Benjamins’in özel pop up’ına konut sahipliği yapıyor. Les Benjamins x The Webster Miami pop up 12 Aralık tarihine kadar mağazada yer alacak.

Les Benjamins’in 2022 İlkbahar Yaz koleksiyonu Mystic Journey’den ilham alan pop-up, East Coast mağazasını Marakeş’in Majorelle Bahçelerine dönüştürecek. Les Benjamins’in kurucusu ve kreatif yöneticisi Bünyamin Aydın, bahçelerin Covid-19 karantina devri sırasında zihni ve ruhu temizleyen gücüne atıfta bulunarak, koleksiyonunda Majorelle Bahçeleri’nin varlıklı yatıştırıcı renk paletinden ilham aldı.

5763000f 1d73 464b 8b57 4c1a5f4be972 61b61cb3 dbfe 4b15 9a96 d1c145e8acb2
Majorelle Bahçeleri’nin çeşmesi ve kaktüslerinin gerçek boyutlu bir rekreasyonu ve ayrıyeten pastel yeşili döşemeler, masmavi kraliyet keçesi ve kadife çiçeği sarısı üzere imza ayrıntıları ile tamamlanan Les Benjamins x The Webster pop-up, her iki markanın da uzun müddettir birlikte çalıştığı ünlü mimari stüdyo Food New York’tan Dong Ping Wong tarafından tasarlandı.

Les Benjamins bir kere daha İngiliz sanatçı Neil Raitt ile bir ortaya gelerek İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunun bir önizlemesini barındıran, hudutlu sayıda yüzde yüz ipekten tasarlanan Les Benjamins x The Webster Miami kapsül koleksiyonunu satışa sunuyor. Koleksiyon, Les Benjamins’in Majorelle Garden baskısında özel olarak tek seferlik tasarlanan bir elbise, şort ve düğme yakalı gömleklerden oluşuyor.

81f3dcc7 eef1 4217 93dc 0a44e51ab8ef 76ff2a5a bc18 4533 8073 f84efcc3826f
Biri Majorelle bahçesine, oburu ise Marakeş’in dolambaçlı pazarlarının güçlü dokularına ve hareketli ömür usulüne odaklanan özel baskı dizaynları ile, hem koleksiyon hem de pop-up, gibisi görülmemiş bir yıldan sonra hayati bir kaçış vazifesi görüyor ve özel bir seyahat tecrübesi yaşatıyor.

Özel ipek koleksiyon Les Benjamins x The Webster Miami pop up mağazasının akabinde Webster Los Angeles ve New York’ta da satışa sunulacak.

20.000 metrekarelik şaşırtan bir alana yayılan üç katlı The Webster Miami’nin Arka Deco binası, başkan bir konsept mağazası haline geldi. Paris’te büyüyen Heriard Dubreuil ve The Webster’ı kurmadan evvel Balenciaga ve Yves Saint Laurent dahil olmak üzere farklı markalar için çalıştı.

05de29c6 4377 4543 8b83 b4e64548058d 7971ced6 2e50 4fd1 be6f c6cf2188c670

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber