user
CHRIS EVANS VE ALBA BAPTISTA INSTAGRAM OFFICIAL OLDU

Sıradaki içerik:

CHRIS EVANS VE ALBA BAPTISTA INSTAGRAM OFFICIAL OLDU

KYLIE JENNER VE TRAVIS SCOTT AYRILDI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kylie jenner ve travis scott ayrildi cypY3eKe

45256f8c 860f 4672 abd6 611ec2872316 kylie

Kylie Jenner ve Travis Scott’ın ayrıldıkları bildirildi. Çift, Şubat 2020’de yine bir ortaya gelip ikinci bir çocuk sahibi olmuştu.

Bir kaynak, “Kylie ve Travis tekrar ayrıldı. Tatili birlikte geçirmeleri gerekiyordu lakin Kylie, ailesi ve arkadaşlarıyla olmak için Aspen’e gitti. Bu daha evvel pek çok kere oldu, tekrar ayrıldıkları biliniyor. Lakin her vakit arkadaş ve kusursuz ebeveynler olarak kalıyorlar” dedi.

Jenner, Scott’la paylaştığı dört yaşındaki kızı Stormi Webster ile Aspen’deydi. Onlara arkadaşları Hailey Bieber, Justin Bieber ve Stassie Karanikolaou katıldı. Jenner, hayli yakın bir vakitte Scott’ın yanındaydı ve Aralık ayı başlarında Arka Basel hafta sonu sırasında Miami’de ona katıldı. Rapçi, Wayne ve Cynthia Boich’in konut sahipliği yaptığı bir partide 50 Cent ile performans sergiliyordu ve aktiflik, öteki birkaç aile üyesi de dahil olmak üzere ünlülerle doluydu.

Scott ve Jenner, yaklaşık bir yıllık halka açık flörtün akabinde 2018 yılının Şubat ayında kızları Stormi’yi karşıladı. Jenner, eski erkek arkadaşı Tyga ile ayrıldıktan kısa bir mühlet sonra bir ortaya geldiler. Daha sonra 2020’de barışmadan evvel de ayrıldılar. Lakin ortak ebeveynliği kolaylaştırmak için arkadaşlığı sürdürmek için efor sarf ettiler. 2019’da diğer bir kaynak “Kylie ve Travis, alakaları boyunca çeşitli vakitlerde ayrılıp barıştı” dedi. “Kylie, Travis’i hâlâ seviyor ve bu, ikisi için de tam bir ayrılık sayılmaz” dedi.

Mayıs 2021’de Jenner’ın, Travis’in konserlerinden birine katıldığında tekrar bir ortaya geldikleri kaydedildi. Kısa müddet sonra Kylie’nin ikinci çocuklarına gebe olduğu duyurusu yapıldı. Bir kaynak, “Travis ve Kylie hiç bu kadar yakın olmamıştı” dedi. “Bebek mutlaka onları daha da yakınlaştırdı. Ailesi için çok memnun. Travis çok heyecanlı. İkisi de bunu uzun vakittir istiyordu.”

Bebekleri yaklaşık bir yıl evvel dünyaya geldi ve birinci olarak oğullarına “Wolf” ismini verdikleri açıklandı. Sonrasında çocuğun ismini değiştirdiler, lakin yenisini kamuoyuna açıklamadılar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber