user
MANGO ÇALIŞANLARI DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR MODA İÇİN VERDİKLERİ SÖZÜ TUTUYOR!

Sıradaki içerik:

MANGO ÇALIŞANLARI DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR MODA İÇİN VERDİKLERİ SÖZÜ TUTUYOR!

KRISTEN STEWART, PRENSES DIANA’NIN GELİNLİK SAHNESİNİ ÇEKMENİN NASIL OLDUĞUNU ANLATTI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kristen stewart prenses diananin gelinlik sahnesini cekmenin nasil oldugunu anlatti 4fP4DZSm

fcb576f7 f4d9 434d 8087 89fe1b8c4fac kristen

Kristen Stewart’ın Prenses Diana’nın ikonik gelinliğinin neredeyse birebirini giyme tecrübesi, umulduğu kadar heyecan verici değilmiş. 31 yaşındaki oyuncu, bu haftaki Spencer galasında kırmızı halıda “Bunu giydiğim gün, ürkütücü bir gündü” dedi.

Filmde merhum Prenses Diana’yı canlandıran Stewart, gelinlik sahnesinin 1981’de Prens Charles’la olan düğünü de dâhil olmak üzere, gözlerinin önünden geçen birkaç anı yansıtıyor. Aralık 1991’de üç günlük bir hafta sonu tatili boyunca geçen sinemada, aktris merhum prensesi canlandırıyor. “Spencer” gerçek olaylara dayanıyor ve Prens Charles ile evliliğini bitirme vaktini yansıtıyor.

5 Kasım’da vizyona girecek olan sinemanın, Diana ve Prens Charles’ın 1981’deki düğününü gösteren tam bir sahne içermediği bildiriliyor. Fakat, Stewart prensesin ünlü gelinliğini bir flashback sekansında giyiyor.

Tabii ki, Prenses Di’nin 29 Temmuz 1981’de Elizabeth ve David Emanuel tarafından tasarlanan orjinal elbisesi değil, lakin kostüm dizayncısı Jacqueline Durran tarafından Pablo Larraín sineması için yaratılmış bir replika. Fragmandaki Kristen’in ikonik elbisesi, dantel fırfırlı kabarık kollara, dantel süslemeli fistolu bir yakaya ve merhum Prenses’inkini kopyalayan nefes kesici bir peçeye sahip. Vintage moda rableri eğiliyor!

462c9b8f 8784 4ce0 a336 f5a953d683de ba334bb1 a712 4ba2 93ae daedb3e464f1
Kristen Stewart, Spencer için Prenses Diana’nın ikonik gelinliğinin bir kopyasıyla adım atmanın gerçeküstü olduğunu söylüyor.

Oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaklaşan sinemada Diana rolüyle ilgili konuştu ve bilhassa gelinliği giymenin neden garip hissettirdiğini açıkladı.

Kristen, o sahneyi çekerken replika elbiseyi giymenin “ürkütücü bir gün” olduğunu söyledi. “O elbiseyi giydiğimde, onun hayatına senden evvel parlayan bir montajın içine gömülüyorsun. Sinema üç günlük bir süreçte geçse ve onu spekülatif olarak 29-30 yıllık olmasına karşın, biz tekrar de onun hayatından bir tat vermek istedik” dedi. Ve gelinlik o montajın içine yerleştirilmiş ve onu giymek ürkütücü bir gündü.”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Spencer (@spencerfilmuk)’in paylaştığı bir gönderi

Stewart sinemada düğünün bir sahnesinin olmayacağını söylese de, direktör Pablo Larraín, Diana’nın Prens Charles’la evlenmeden çabucak evvel nasıl hissettiğini hayal etmesine yardımcı oldu.

Stewart, “Düğün sahnesini yapmak zorunda değildik fakat tekrar de bu kalenin dışına yürüyerek bir yürüyüş yaptım” dedi. “‘Bekle, ancak bu çok özel’ dedim. Bu aslında hayatının çok kesin bir gününe denk geliyor ve (yönetmen Pablo Larraín) ‘O gün hakkında öğrendiğin her şeyi al, biriktirdiğin tüm duygusal reaksiyonlarını buraya koy. Çok fakat çok bariz bir halde gülünç hale gelen bir ülküye inanmak ister misin?’ ‘Tamam anladım. Haydi gidelim’ dedim.”

Yönetmen Larraín, Kristen’ın elbiseyle çekim yaparken “korktuğunu ve heyecanlandığını” söyledi. “Korku değildi aslında, o elbiseyi giymek, onu giymek zordu ve onunla yürümek zordu. Büyük bir yapıydı.”

Stewart, The Post’un “korkunç derecede parlak” olarak isimlendirdiği sinemadaki performansıyla birçok Oscar dedikodusunda yer aldı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber