user
Deprem sonrası baş dönmesi vakaları iki kat arttı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Sıradaki içerik:

Deprem sonrası baş dönmesi vakaları iki kat arttı – Son Dakika Türkiye Haberleri

KNITOLOGY’DEN İKİ ANA KOLEKSİYON

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

knitologyden iki ana koleksiyon siTMUqku

a83adefc caf5 4511 8650 db3d93e0728e kapak%20copy

Geçmiş ve geleceğin yeni simgesi Knitology, sakin, minimal çizgilerdeki dizaynlardan oluşan Sensation ve sportif çizgilerin olduğu, logonun daha baskın ele alındığı dizaynlardan oluşan Generation ismini verdiği iki ana koleksiyonla döneme merhaba diyor.

İçe dönüş: Sensation

İçe dönüşü ve kendiyle olan kontağı irdeleyen Sensation koleksiyonunda multi-layer tarzlar göze çarpıyor. Kendi kabuğuna çekilen Yanes (Sensation koleksiyonunun avatarı) hudutlarının sınırsızlığını keşfederken köklerini, hislerinin uzantılarını, irtibatlarının farkına varıyor.

c9975179 1e34 47dd 9ec9 332a0a4d9d3b 0634147d 57c1 4a5f a0f4 0eb392f652f5
Dört line’dan oluşan koleksiyonda her line için baskın bir renk dikkat çekiyor. Birinci line için markanın rengi olan Türk denizi mavisi bütün tasarım ve ayrıntılarda kendini hissettiriyor. Siyah ve beyaz ile kombinlenen Türk denizi mavisi, saten kumaşlarda, parlak, dik tuşeli trikolarda sade silüetler ama fütürist ayrıntılarla karşımıza çıkıyor. Line 2’de ise Türk denizi mavisi yerini Sensation koleksiyonunun vazgeçilmezi olan bir öteki renk olan laciverte bırakıyor. Lacivert ile oynanan ayrıntı oyunları dönemin trendi farklı formlardaki pufferlarda karşımıza çıkıyor. Pamuk gabardinli gruplar sokak tarzının yeni ögesi kargo cepler ve üst dikiş ayrıntılarını Knitology lisanıyla ele alıyor. Lacivert bu line içerisinde beyaz ile kombinlenirken koleksiyon akışına ferah ve vakitsiz bir nefes getiriyor. Haki rengi ise koleksiyonun 3. line’nına adapte ediliyor. Bej, siyah, ekru renkleriyle gördüğümüz haki, Vanize örgülü trikolarda ayrıntı olarak rugan dış giysilerde bu kış Knitology Society üyeleriyle tanışıyor. Sensation koleksiyonunun son line’ı olan bordo line’da ise siyah ve bejle karşılaşıyoruz. Rugan ve vanize örgülerde göreceğimiz bordo, koleksiyonun en çarpıcı kesimlerine sahip.

5bb8296d 25c5 442e 9a91 710c136f90bf b133d858 44b8 4fcb b528 34aead7188de
Özgürlüğün tadı: Generation

Generation koleksiyonunda arheZ (Generation koleksiyonunun avatarı) siber ormanlarda dolaşıp özgürlüğünün tadına varırken deneyse hislerin içerisine derin dalış yapıyor. Kendini keşfetmeyi Yanes’den daha farklı deneyimleyen arheZ birtakım hislerine yabancılaştığını, birçoğunun kenar köşelerinde gezerek fark ediyor.

e607f889 f443 40fb b6f7 b890c6f107b6 e96e5ba4 0654 47a8 95cb 6bcabba94c7a

Sensation üzere dört line’dan oluşan koleksiyonun birinci line’ı yeniden Türk denizi mavisi ile hayat buluyor. Lakin burada arheZ’in getirdiği daha farklı, daha fütürist imaj, Ecem Dilan Köse tarafından AI Engine ile tasarlanmış desenli eserler ile real time dünyaya uyarlanıyor. Bu dizaynların yanı sıra bütün siyah modüllerde Türk denizi mavisi ayrıntılar ile daha grafik bir tarz yaratılıyor. 2. line’da siyah ve beyazın grafikle harmanlanması dikkat çekiyor. Activewear, sportswear imajını çağdaş ve fütürist dünyaya nasıl aktarılacağının bir ön gösterimi tadında olan bu line’da rayon iplikler, teknik kumaşlar, poplinler ve gabardinlerle daha genç, daha keskin, daha güçlü, daha çarpıcı olmak isteyen bütün insanlığa gelecekten bir kesit vadediyor. Line 3’te dijitalliğin renk paletinde bayrak taşıyan renklerden biri olan mint ile karşılaşıyoruz. Mint, triko modüllerle koleksiyonun en sportif ögelerine hayat veriyor. Markanın imza tasarımlarındaki başka eser kümesinden biri olan t-shirtler için hazırlanmış kapsül koleksiyon da çoğunlukla line 3’te karşımıza çıkıyor. Son olarak line 4 ise dönemin hit renklerinden biri olan Elemental Blue! Gelecek dünyanın referans renklerinden biri olarak görülen bu mavi tonunu tekrar son derece siber görünümlerle fizikî dünyaya taşınıyor. Örme kumaşlarla hazırlanmış line’da ton-in-ton teknik kumaşlar eşlik ediyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber